X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lenka "Everything At Once"

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2012 18:35
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w poniedziałkowych "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.12 , w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.20, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.15 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Lenka Everything At Once
Foto: Sony/ mat. prom.

Poniedziałkowa Piosenka Dnia pochodzi z drugiego albumu tej australijskiej wokalistki zatytułowanego po prostu “Two” . Nowy album Lenki to 11 melodyjnych piosenek w charakterystycznym, śpiewnym stylu, do którego przyzwyczaiła nas wokalistka. Krążek "Two” w porównaniu z debiutem jest jednak znacznie bardziej elektroniczny, za jego produkcję odpowiadają producent Madonny i Bjork - Guy Sigsworth, a także Ben Allen (Animal Collective, Gnarls Barkley) i Eg White (Adele).
>> Tu znajdziesz poprzednie Piosenki Dnia Jedynki
Inspiracją do płyty była prawie roczna trasa koncertowa (21 krajów w 10 miesięcy!), przeprowadzka z Australii do Ameryki oraz zaręczyny z Jamesem Gulliverem Hancockiem (który od początku odpowiada za wizualną stronę płyt, teledysków i koncertów Lenki).

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak