Sylwia Grzeszczak "Pożyczony"

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2013 17:10
Piosenki będzie można posłuchać na antenie Jedynki w czwartek 4 lipca w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
Sylwia Grzeszczak
Sylwia GrzeszczakFoto: Wojciech Kusiński/PR

Czwartkowa Piosenka Dnia Jedynki pochodzi z nowego albumu zatytułowanego „Komponując siebie”.
O piosence Sylwia opowiada tak: >>Autorem słów do singla "Pożyczony" jest Marcin "Liber" Piotrowski. Utwór opowiada z przymrużeniem oka o "pożyczaniu" chłopaka, o tym, że czasem rozglądamy się za kimś, kto jest fajny, ale niestety zajęty.
W tej historii "pożyczanie" się nie udaje, gdyż On ma przy sobie kobietę, która się tak łatwo nie podda. Myślę, że wiele osób po cichu podkochuje się w kimś, kto trwa we własnym szczęśliwym związku. To taka jednostronna miłość, która się nie spełni… .<<
Autorami tekstów na całej płycie są Maria Sadowska, Karolina Kozak i Marcin "Liber" Piotrowski.
Sylwia Grzeszczak - wokalistka, kompozytor, autorka tekstów - jednym słowem człowiek orkiestra. Szerszej publiczności dała się poznać poprzez współprace z Liberem i ich niezwykły duet – połączenie młodzieńczej siły i doświadczenia, pięknego śpiewu i gry na fortepianie z elektryzującym rapem, który kolejny rok z rzędu podbija serca fanów w całej Polsce.
Dla Sylwii ważną datą roku 2011 stał się 11 października – dzień premiery jej pierwszej solowej płyty pt. "Sen o przyszłości". Album ten jeszcze przed premierą uzyskał status Złotej Płyty, a niecałe dwa tygodnie później, pokrył się platyną. Do dziś płyta sprzedała się w prawie 90-tysiącach egzemplarzy.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sylwia Grzeszczak zaczęła karierę od wpadki

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2013 15:54
Młoda wokalistka i pianistka pracuje właśnie nad drugą solową płytą. Na estradę ciągnęło ją od zawsze. Już jako pięciolatka wystąpiła w programie telewizyjnym "Od przedszkola do Opola". Trema zrobiła wówczas swoje...
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sylwia Grzeszczak wymyśla piosenki sama dla siebie

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2013 16:35
Piosenkarka nie korzysta z usług kompozytorów. Sama pisze muzykę do swych piosenek i sama pisze teksty. Robi to spontanicznie.
rozwiń zwiń