"Planeta singli" wesołą bajką dla dorosłych

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2016 23:54
- Główną zaletą filmu "Planeta singli" są gagi komediowe. Jest kolorowo, wesoło i zabawnie - mówi krytyk filmowy, Artur Cichmiński.
Audio
  • Najważniejsze wydarzenia filmowe tygodnia (Magazyn bardzo filmowy/ Jedynka)
  • Recenzja filmu "Umrika" (Magazyn bardzo filmowy/ Jedynka)
  • Recenzja filmu "Spotlight" (Magazyn bardzo filmowy/ Jedynka)
  • Recenzja filmu "Planeta Singli" (Magazyn bardzo filmowy/ Jedynka)
  • Rozmowa na temat Polskich Nagród Filmowych Orły (Magazyn bardzo filmowy/ Jedynka)
  • Recenzja filmu "Misiek w Nowym Jorku" (Magazyn bardzo filmowy/ Jedynka)
  • Recenzja filmu "Ardeny" (Magazyn bardzo filmowy/ Jedynka)
Planeta Singli to komedia romantyczna z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych wyreżyserowana przez Mitję Okorna
"Planeta Singli" to komedia romantyczna z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych wyreżyserowana przez Mitję OkornaFoto: materiały prasowe

"Planeta singli" to film słoweńskiego reżysera Mitji Otorna, opowiadający historię romantycznej Ani, która bierze udział w reality show ukazującym prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmiewającym naiwność kobiet szukających tam ideału. - Ten obraz oglądało się z przyjemnością. Podobało mi się to, że świat na ekranie miał tak mało wspólnego z rzeczywistością; jest to odrealniona bajka dla dorosłych z dobrym zakończeniem - przyznaje redaktor naczelny miesięcznika "Kino", Andrzej Kołodyński.

Czy Maciej Stuhr stanął w tym filmie na wysokości zadania? W "Planeta singli” powtórzy sukces "Listów do M."? Na jakie jeszcze filmy warto wybrać się w tym tygodniu do kina? O tym więcej w nagraniu audycji.

Od przyszłego tygodnia na Magazyn bardzo filmowy zapraszamy w czwartkowe wieczory.

***

Tytuł audycji: Magazyn bardzo filmowy

Prowadzi: Anna Stempniak

Goście: Andrzej Kołodyński (krytyk filmowy, redaktor naczelny miesięcznika "Kino"), Artur Cichmiński (krytyk filmowy), Izabela Wójcik (Dyrektor Konkursu Polskich Nagród Filmowych Orły)

Data emisji: 5.02.2016

Godzina emisji: 20.16

sm/ag

Czytaj także

Agnieszka Żulewska: nagroda Cybulskiego jest nie tylko dla mnie

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2016 22:58
- Wielkość Zbyszka Cybulskiego polega na tym, że jest on absolutnie oryginalny - mówi krytyk filmowy Andrzej Kołodyński. Ile Cybulskiego jest w Agnieszce Żulewskiej, tegorocznej laureatce Nagrody im. Cybulskiego?
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Syn Szawła" - film, który odmienia widza

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2016 23:58
Wśród najciekawszych premier tygodnia są m.in. poruszający "Syn Szawła" i znakomita animacja "Anomalisa". -Rzadko zdarzają się tak dobre filmy. Trzeba je odnotować i pójść do kina - zachęca prowadzący, Michał Montowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

DiCaprio o włos od Oscara. Czy "Zjawa" mu pomoże?

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2016 00:17
- Dramat filmu "Zjawa" polega na tym, że nie ma dobra i zła, i trzeba je znaleźć - mówi w radiowej Jedynce krytyk filmowy Artur Cichmiński.
rozwiń zwiń