Na co do kina w weekend? Pierwsze premiery tego roku

Pierwszy tegoroczny weekend przynosi interesujący wybór premier. Które są warte uwagi, a które niekoniecznie? W "Magazynie bardzo filmowym" zrecenzowali je Michał Montowski i Artur Cichmiński. 
Kadr z filmu Mój piękny syn
Kadr z filmu "Mój piękny syn"Foto: Print Screen z Youtube'a
O Audycji

Na ekrany kin wchodzi m.in. "Mój piękny syn" Felixa Van Groeningena. Obraz opowiada historię uzależnionego od narkotyków nastolatka i jego ojca. W rolach głównych Steve Carell i Timothée Chalamet. 

- Obydwaj są w tym filmie znakomici. Myślę, że posypią się nagrody - mówi w "Magazynie Bardzo Filmowym" Michał Montowski. -  Niezwykłe kino. Niezwykle wzruszający, prawdziwy, szczery i mocny film. Emocje, które wywołuje pozostają bardzo długo w pamięci - dodaje Rafał Cichmiński.Michał Montowski i Rafał Cichmiński mówili także o filmach: "Bumblebee", "Zabawa zabawa", "Władca Paryża" oraz "Sekretny świat kotów". Który z nich warto zobaczyć? Więcej w nagraniu.W audycji rozmawialiśmy także z Marcinem Wilkiem - autorem biografii Ireny Kwiatkowskiej "Irena Kwiatkowska. Żarty się skończyły". Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania

***

Tytuł audycji: Magazyn bardzo filmowy w ramach pasma Kulturalna Jedynka

Prowadzi: Michał Montowski

Gość: Artur Cichmiński (krytyk filmowy), Marcin Wilk (autor biografii Ireny Kwiatkowskiej)

Data emisji: 3.01.2019

Godzina emisji: 21.09

kh

Playlista
  • LA LA LAND CAST - Another Day Of Sun
  • BEE GEES - Stayin' Alive
  • Kwiatkowska Irena, - Prysły zmysły
  • - Skyfall