X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Na co do kina w weekend? Pierwsze premiery tego roku

Pierwszy tegoroczny weekend przynosi interesujący wybór premier. Które są warte uwagi, a które niekoniecznie? W "Magazynie bardzo filmowym" zrecenzowali je Michał Montowski i Artur Cichmiński. 
Kadr z filmu Mój piękny syn
Kadr z filmu "Mój piękny syn"Foto: Print Screen z Youtube'a
O Audycji

Na ekrany kin wchodzi m.in. "Mój piękny syn" Felixa Van Groeningena. Obraz opowiada historię uzależnionego od narkotyków nastolatka i jego ojca. W rolach głównych Steve Carell i Timothée Chalamet. 

- Obydwaj są w tym filmie znakomici. Myślę, że posypią się nagrody - mówi w "Magazynie Bardzo Filmowym" Michał Montowski. -  Niezwykłe kino. Niezwykle wzruszający, prawdziwy, szczery i mocny film. Emocje, które wywołuje pozostają bardzo długo w pamięci - dodaje Rafał Cichmiński.Michał Montowski i Rafał Cichmiński mówili także o filmach: "Bumblebee", "Zabawa zabawa", "Władca Paryża" oraz "Sekretny świat kotów". Który z nich warto zobaczyć? Więcej w nagraniu.W audycji rozmawialiśmy także z Marcinem Wilkiem - autorem biografii Ireny Kwiatkowskiej "Irena Kwiatkowska. Żarty się skończyły". Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania

***

Tytuł audycji: Magazyn bardzo filmowy w ramach pasma Kulturalna Jedynka

Prowadzi: Michał Montowski

Gość: Artur Cichmiński (krytyk filmowy), Marcin Wilk (autor biografii Ireny Kwiatkowskiej)

Data emisji: 3.01.2019

Godzina emisji: 21.09

kh

Playlista
  • LA LA LAND CAST - Another Day Of Sun
  • BEE GEES - Stayin' Alive
  • Kwiatkowska Irena, - Prysły zmysły
  • - Skyfall