X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Glass" na ekranach kin. Premiera nowego filmu Shyamalana

Przed nami weekend, czyli kolejne premiery na ekranach polskich kin. Które są warte uwagi, a które niekoniecznie? W "Magazynie bardzo filmowym" zrecenzowali je Michał Montowski i Artur Cichmiński. 
Premiera filmu Glass
Premiera filmu "Glass"Foto: PAP/Newscom/JOHN ANGELILLO
O Audycji

Na ekrany wchodzi m.in. "Glass" w reżyserii M. Night Shyamalana. Akcja filmu dzieje się w tym samym świecie, co historie z obrazów "Niezniszczalny" i "Split". Główne role grają: Bruce Willis, Samuel L. Jackson oraz James McAvoy.

- Film mnie za bardzo nie zaangażował. Ze "Splitu" tylko McAvoy pozostał i jego postać, a cała reszta została na siłę wymyślona. Shyamalan nigdy nie myślał o trylogii, ona mu jakoś tak sama wyszła - mówi Artur Cichmiński. - Parę fragmentów jest zacnych, ale im bliżej finału, tym bardziej film traci na powadze - dodaje. 

- Dużo hałasu o nic. Wybuchaliśmy śmiechem, ale czy aby na pewno w tych miejscach, w których chciałby reżyser? - zastanawia się z kolei Michał Montowski. Michał Montowski i Rafał Cichmiński mówili także m.in. o filmach: "Dom, który zbudował Jack", "Chłopiec z burzy", "Diablo. Wyścig o wszystko", "Sny wędrownych ptaków". Który z nich warto zobaczyć? Więcej w nagraniu.W audycji rozmawialiśmy także o cyklu filmów "Oko na naturę", który został stworzony z myślą o tych osobach, które chcą wiedzieć więcej i chcą działać na rzecz natury. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania

***

Tytuł audycji: Magazyn bardzo filmowy w ramach pasma Kulturalna Jedynka

Prowadzi: Michał Montowski

Gość: Artur Cichmiński (krytyk filmowy), Dominika Baranowska i Paulina Jeziorek ("Oko na naturę")

Data emisji: 17.01.2019

Godzina emisji: 21.10

kh


Playlista
  • Lennox Annie, - Love Song For A Vampire
  • Harry Nilsson - Everybody's Talkin'
  • Sting, - Until