Tomash z pierwszym solowym singlem: te rytmy bardzo mi pasują

Ostatnia aktualizacja: 05.07.2021 16:12
Tomek Gregorczyk wydał właśnie swój pierwszy solowy singiel "Zapach perfum". - Tę muzykę można nazwać dance-popem - mówi w Programie 1 Polskiego Radia. Dlaczego tomash zdecydował się na odejście z najpopularniejszego polskiego boysbandu 4Dreamers?
Tomek Gregorczyk
Tomek GregorczykFoto: Forumgwiazd / Forum

Klaudia Szafrańska Free 1200.jpg
"Bardzo lubię kombinować w muzyce". Klaudia Szafrańska o swojej przemianie
Posłuchaj
07:38 2021_07_05 13_20_37_PR1_Muzyczna_Jedynka.mp3 Tomek Gregorczyk zdecydował się na solową karierę i opuścił zespół 4Dreamers, który jest najpopularniejszym boysbandem w Polsce (Muzyczna Jedynka)

2 lipca miała premierę najnowszą piosenka Tomka Gregorczyka pt. "Zapach perfum". - Zebrała dobre opinie, co mnie cieszy. Wszyscy mówią mi, że jest to bardzo fajny utwór, nie tylko fani, ale cała branża. Starałem się, żeby był jak najlepszy - komentuje gość Jedynki.

Tomash - wspólnie z wytwórnią - widzi w swoim pierwszym singlu trochę popu połączonego z domieszką dance. - Można to nazwać dance-pop. Tak czy siak, nie jest to nic takiego, w czym chcemy się zamykać, chociaż to jest styl, w którym bardzo dobrze się czuję (…). Dance'owe rytmy bardzo fajnie mi pasują - dodaje.

Źródło: tomash/"Zapach perfum"

Dlaczego odszedł z 4Dreamers?

Tomek Gregorczyk zdecydował się na solową karierę i opuścił zespół 4Dreamers, który jest najpopularniejszym boysbandem w Polsce. - Chciałem robić trochę inne rzeczy - odpowiada krótko.

- Miałem 14 lat, kiedy wchodziłem do tego boysbandu i wtedy trochę inaczej myślałem o muzyce oraz o tym, co chciałbym robić. Od samego początku też wiedzieliśmy, że to jest projekt, który będzie trwał kilka lat i później każdy z nas się rozejdzie. Mam wrażenie, że przyspieszyła to pandemia. Teraz bardziej ukierunkowałem się na to, co chcę robić solowo - wyjaśnia tomash.

Artysta przyznaje, że każdy z członków zespołu chciał robić coś całkowicie innego, dlatego zapadła decyzja o rozstaniu. Zaznacza jednak, że odbyło się to bardzo pokojowo i relacje między nimi są cały czas dobre.

Plany na przyszłość

Tomek Gregorczyk niebawem zamierza wydać solowy minialbum. - Nie rozmawiamy jeszcze o albumie, tylko bardziej o epce, którą mam nadzieję, że wydamy albo jesienią, albo na wiosnę - zdradza.
Tomash prowadzi również rozmowy z jedną z wytwórni w Niemczech w sprawie podpisania kontraktu. Na tę chwilę nie może jednak zdradzić szczegółów.

- Na razie skupiamy się na tym, że wydaliśmy singiel, a niedługo będziemy wydawać kolejny. Chcę też pozbierać trochę słuchaczy w Polsce i mam nadzieję, że spodoba im się ten typ muzyki, bo trochę mi brakuje go na polskim rynku. Od jakiegoś czasu jest pewna luka i chciałbym, żeby udało mi się ją wypełnić - dodaje.

Czytaj także:

***

Tytuł audycji: Muzyczna Jedynka

Prowadziła: Anna Will

Gość: Tomek Gregorczyk - tomash (wokalista)

Data emisji: 5.07.2021

Godzina emisji: 13.20

DS

Czytaj także

"Slow Motion". Karolina Stanisławczyk prezentuje nowy singiel

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2021 16:50
Rewelacja ostatnich miesięcy, Karolina Stanisławczyk, która przebojem "Cliché" wdarła się na szczyty radiowych playlist i rankingów najlepiej oglądanych teledysków, wydaje kolejną singlową propozycję z albumu "Cliché" zatytułowaną "Slow Motion". 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"W życiu wszystko jest możliwe". Kasia Nova o nowym projekcie

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2021 17:02
- Ta piosenka wymagała pokazania nowej mnie - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Kasia Nova o singlu "Magia", który nagrała wspólnie z Krzysztofem "Jarym" Jaryczewskim. Czego zapowiedzią jest ten utwór?
rozwiń zwiń