X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Choinki Jedynki. "Moje ulubione święto w roku"

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2015 15:03
- W pracach, które mogą już podziwiać jest wiele ciepła, szczęścia i miłości - mówiła w Jedynce dr Katarzyna Kasia, jurorka akcji Choinki Jedynki 2015.
Audio
  • Dr Katarzyna Kasia o akcji Choinki Jedynki (Leniwa niedziela/Jedynka)
Dr Katarzyna Kasia jest jedną z jurorek oceniających prace dzieci podczas tegorocznej akcji Choinki Jedynki
Dr Katarzyna Kasia jest jedną z jurorek oceniających prace dzieci podczas tegorocznej akcji Choinki JedynkiFoto: J. Konecki/Polskie Radio

Tylko do 22 listopada dzieci mogą nadsyłać swoje obrazki, które wezmą udział konkursie plastycznym Choinki Jedynki 2015. - Kochani, nie przeszkadzajcie sobie, rysujcie. Gdy skończycie to pozwólcie pracom  wyschnąć i porządnie je zapakujcie. Niech rodzice wam w pakowaniu pomogą, ale obrazki wykonujcie samodzielnie - prosiła dr Katarzyna Kasia.  

O przyjęciu prac decyduje data stempla pocztowego. Można je też dostarczyć osobiście do siedziby Polskiego Radia w Warszawie. Ważne jest również, aby do każdej pracy było dołączone oświadczenie ze zgodą na udział w konkursie. - Prace nagradzamy i wyróżniamy, a pieniądze które uzyskamy z ich sprzedaży podczas licytacji trafią na szczytny cel. To również niepowtarzalna okazja, by zaistnieć na rynku sztuki. Jednak w konkursie najpiękniejsze jest to, że pieniądze przekażemy tym, którzy naprawdę ich potrzebują - tłumaczyła jurorka. 

Oprócz dr Katarzyny Kasi, prace dzieci będą też oceniali prof. Danuta Kołwzan-Nowicka (artysta plastyk) i prof. Franciszek Maśluszczak (artysta malarz).  Można malować kredkami, farbami, ołówkiem, wykonywać kolaże. Format prac A0-A4. Nie mogą to być prace przestrzenne. Wybrane prace zostaną sprzedane podczas aukcji na antenie radiowej Jedynki a pieniądze przekazane  podopiecznym Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy Razem" z Dąbrowy Górniczej.

Prosimy o zabezpieczenie wysyłanych rysunków, by dotarły do siedziby radia w stanie nienaruszonym. Nie składamy prac, a obrazki podpisujemy na odwrocie.

Regulamin akcji CHOINKI JEDYNKI 2015 >>>
 
Na wykonane własnoręcznie przez dzieci prace czekamy do 22 listopada pod adresem: Polskie Radio Pierwszy Program, Aleje Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa, z dopiskiem "Choinki Jedynki".

***

Tytuł audycji: Leniwa niedziela

Prowadzi: Maria Szabłowska

Goście: Małgorzata Kownacka, dr Katarzyna Kasia (filozof, jurorka akcji Choinki Jedynki)

Godzina emisji: 13.47

Data emisji: 8.11.2015

tj/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Współzałożyciel Fundacji "Wygrajmy Razem": wiem, ile może zdziałać pasja

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2015 18:14
- Oboje z Karolina jesteśmy osobami niepełnosprawnymi i wiemy, jak ważną rolę terapeutyczną i rehabilitacyjną może pełnić muzyka. Dlatego staramy się pomagać innym, żeby też mogli tę pasję w sobie rozwijać - mówi Łukasz Baruch.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki. "To idealny czas na robienie prac"

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2015 20:13
- Wieczory są teraz coraz dłuższe. Można cudownie zagospodarować ten czas - mówi Małgorzata Kownacka, koordynator konkursu "Choinki Jedynki".
rozwiń zwiń