X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tradycja Jazz Jamboree jest ciągle żywa

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2015 15:00
Na początku grudnia w Warszawie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Jazz 2015, który jest kontynuacją organizowanego od lat 50. XX wieku Jazz Jamboree.
Audio
  • Krzysztof Sadowski o Międzynarodowym Festiwalu Jazz 2015 (Leniwa niedziela/Jedynka)
- Tegoroczny festiwal połączony jest z obchodami 50-lecia magazynu Jazz Forum - mówi Krzysztof Sadowski
- Tegoroczny festiwal połączony jest z obchodami 50-lecia magazynu "Jazz Forum" - mówi Krzysztof Sadowski Foto: Kajetan Tłokowski/Polskie Radio

Imprezę 3 grudnia rozpocznie koncert Urszula Dudziak Superband w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Przez kilka kolejnych dni wystąpią jeszcze m.in. Atom String Quartet i Obara International Quartet. Zagraniczną gwiazdą Międzynarodowego Festiwalu Jazz 2015 będzie natomiast amerykańska wokalistka Stacey Kent, ktora 4 grudnia zaśpiewa w klubie Palladium.

- To piękna muzyka. Nie tylko perfekcyjnie wykonana, z ładnymi melodiami i w ładnych aranżacjach, ale również z duszą. Artysta musi przekazywać swoim głosem to, co ma w sercu. To jest wyznacznik wielkiego artysty i Stacey Kent spełnia to kryterium - podkreśla Krzysztof Sadowski, organizator festiwalu.

Gość radiowej Jedynki opowiada również o początkach Jazz Jamboree (m.in. kto opłacał wtedy przyjazdy do Warszawy amerykańskich gwiazd) oraz o koncercie charytatywnym dla wybitnego fotografika Marka Karewicza, który odbędzie się 21 listopada w klubie Stodoła.

***

Tytuł audycji: Leniwa niedziela

Prowadzi: Iza Żukowska

Gość: Krzysztof Sadowski (pianista, kompozytor, organizator Międzynarodowego Festiwalu Jazz 2015)

Data emisji: 15.11.2015

Godzina emisji: 11.17

pg/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wracamy do muzyki z czasów "Noża w wodzie"

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2015 03:33
- Tej płyty można słuchać, czytać, odpoczywać przy niej. Czasami przy Polskiej Nostalgii cz. 7 również zakręci się łezka, że to wszystko już było i nie ma - mówi Arkadiusz Stegenka, satyryk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Branford Marsalis będzie flirtował z polską muzyką ludową?

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2015 19:30
Branford Marsalis już wkrótce wystąpi w Polsce w ramach 10. edycji festiwalu BMW Jazz Club. - Artysta nie zna jeszcze swojego repertuaru na to wydarzenie – ujawnia Marcin Kydryński, współtwórca wydarzenia.
rozwiń zwiń