X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Miasta marzeń. Jak możemy zmienić nasze otoczenie?

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2016 01:38
- Jako mieszkańcy chcemy, by nasza okolica była bezpieczna, przyjazna, czysta i zielona - mówi urzędniczka, Agnieszka Matan.
Audio
  • Reportaż "Grafitowe słupy" Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej (Magazyn Reporterów "Bez znieczulenia"/ Jedynka)
  • Debata po reportażu "Grafitowe słupy" Urszuli Żółtowskiej-Tomaszewskiej (Magazyn Reporterów "Bez znieczulenia"/ Jedynka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay

Nie jest łatwo o czystą przestrzeń w dużych miastach. Poznań podjął się tego trudu w ramach akcji "Czyste słupy", do której spontanicznie i z ochotą przyłączyli się mieszkańcy. Niestety afisze, reklamy i ogłoszenia w krótkim czasie wróciły na swe stare miejsce, szpecąc przestrzeń publiczną.

- Gdy widzimy, jak to wygląda, niczym przysłowiowa ściana płaczu, to człowiekowi smutniej się robi. Jeśli jest to wyczyszczone, miasto wygląda zupełnie inaczej i stąd pojawił się pomysł na tę akcję - podsumowuje rzecznik prasowy Zarządu Transportu Miejskiego w Poznaniu, Bartosz Trzebiatowski.

Dla kogo apel o nieoklejanie słupów plakatami to "akt wandalizmu"? Co niepowodzenie poznańskiej akcji mówi o naszym społeczeństwie? Jak można pogodzić zwaśnione interesy różnych użytkowników przestrzeni publicznej? O tym więcej w reportażu i dyskusji, która odbyła się po nim.

***

Tytuł audycji: Magazyn Reporterów "Bez Znieczulenia"

Prowadzi: Jakub Tarka

Goście: Agnieszka Matan (zespół Inicjatyw Społecznych Urzędu M. St. Warszawy), Justyna Biernacka (Stowarzyszenie „Moja Narbutta”)

Tytuł reportażu: "Grafitowe słupy"

Autor reportażu: Urszula Żółtowska-Tomaszewska

Data emisji: 14.01.2016

Godzina emisji: 21.14

sm/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zalew magisterek na zlecenie. Jak temu przeciwdziałać?

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2015 01:09
"Licencjackie, magisterskie, zaliczeniowe - prace na zlecenie. Bez ryzyka, bezpiecznie i tanio" - tak brzmią oferty z internetu. Dziś magistrem można stać się za grosze.
rozwiń zwiń