X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Krzysztof Bosak: nie możemy przejmować się sondażami

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2015 13:40
- Wiemy, że szansa na drugą turę, ze strony naszego kandydata, nie jest duża - mówi w magazynie "Z kraju i ze świata" wiceprezes Ruchu Narodowego Krzysztof Bosak.
Audio
  • Krzysztof Bosak (Ruch Narodowy) o kandydacie na prezydenta Marianie Kowalskim (Z kraju i ze świata/Jedynka)
Krzysztof Bosak
Krzysztof Bosak Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

50-letni Marian Kowalski jest kandydatem na prezydenta Ruchu Narodowego. Jego hasło wyborcze to "Silny człowiek na trudne czasy". W jego programie na pierwszym miejscu jest postulat zmiany polskiej konstytucji, tak by prezydent miał pełnię władzy i ponosił osobistą odpowiedzialność.

Wybory prezydenckie 2015 - czytaj więcej >>>

Krzysztof Bosak mówi, że Ruch Narodowy zgodnie wybrał Mariana Kowalskiego na kandydata na prezydenta z ramienia partii. - Zdawaliśmy sobie sprawę, że Ruch Narodowy jest na etapie budowania się przed jesiennymi wyborami. Potrzebowaliśmy charyzmatycznego i wyrazistego kandydata, który byłby w stanie wybić się z tego prawego narożnika - dodaje gość Jedynki.

- Polityka w Polsce od 25 lat stanowi zamknięty krąg, a Marian Kowalski jest kandydatem zwykłych ludzi, którzy przez ten system polityczny, który mamy w Polsce są w zasadzie wykluczani - podkreśla rozmówca Krzysztofa Grzesiowskiego.

Krzysztof Bosak mówi, że zdaje sobie sprawę, że mimo słabych szans kandydata Ruchu Narodowego, partia liczy na to, że dzięki kampanii przypomni o swoim istnieniu. - My się sondażami oczywiście przejmować nie możemy. Przed pierwszymi wyborami, w których startowaliśmy w zeszłym roku, te sondaże były na poziomie zero procent, wywalczyliśmy w pierwszych wyborach sto tysięcy wyborców, w drugich ten wynik podwoiliśmy. Chcielibyśmy żeby Marian Kowalski znów rozszerzył nasze grono wyborców  - zaznacza wiceprezes Ruchu Narodowego.

- Nie traktujemy tego, jak zabawy tylko jak długoterminowe zaangażowanie w życie publiczne po to, żeby w Polsce coś zaczęło się zmieniać - mówi Krzysztof Bosak.

***

Tytuł audycji: Z kraju i ze świata

Prowadził: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Krzysztof Bosak (Ruch Narodowy)

Data emisji: 10.04.2015

Godz. emisji: 12.40

kh/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marian Kowalski: nie zgodzę się na likwidację złotówki

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2015 16:30
Marian Kowalski, kandydat Ruchu Narodowego na prezydenta uważa, że burzliwa dyskusja o euro ma na celu przyspieszenie wprowadzenia tej waluty. - Na to nie ma mojego przyzwolenia - podkreśla.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybory prezydenckie 2015. Marian Kowalski [sylwetka]

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2015 09:35
50-letni Marian Kowalski jest kandydatem na prezydenta Ruchu Narodowego. Jego hasło wyborcze to "Silny człowiek na trudne czasy".
rozwiń zwiń