X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Barbara Nowacka: tylko zjednoczeni możemy przeciwstawić się PO i PiS

Ostatnia aktualizacja: 31.08.2015 13:04
Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Do dużych zmian doszło w ostatnim czasie na lewicy. O przedwyborczej sytuacji na polskiej scenie politycznej mówiła w radiowej Jedynce współprzewodnicząca Twojego Ruchu.
Audio
  • Barbara Nowacka o zjednoczeniu na lewicy (Z kraju i ze świata/Jedynka)
Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+Zieloni dostanie się do Sejmu?
Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+Zieloni dostanie się do Sejmu?Foto: W.Kusiński/PR

W połowie lipca Rada Krajowa SLD i władze Twojego Ruchu podjęły decyzję o starcie w wyborach parlamentarnych w koalicji Zjednoczona Lewica. W wyborach, które odbędą się 25 października, obok KKW Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+Zieloni ma wystartować również Komitet Zjednoczona Lewica, zgłoszony do PKW przez Socjaldemokrację Polską (SdPl) oraz ruch Wolność i Równość.

Barbara Nowacka mówiła w audycji "Z kraju i ze świata", że koalicja, w której jest Twój Ruch ciągle jest otwarta na nowe podmioty polityczne. - Jesteśmy zawsze gotowi na kompromis i łączenie - zaznaczyła. Współprzewodnicząca TR podkreśliła, że tylko zjednoczona lewica może przeciwstawić się PO i PiS. - Te partie teoretycznie różnią się od siebie, ale w praktyce realizują tę samą konserwatywną politykę - powiedziała.

Nowacka zapewniła, że choć politycy Zjednoczonej Lewicy SLD+TR+PPS+Zieloni pochodzą z różnych ugrupowań, to cele mają wspólne. Wskazała, że chodzi im między innymi o sprawiedliwość społeczną i budowę nowoczesnej, przyjaznej Polski. Kiedy koalicja ogłosi swój program? Dowiesz się tego, słuchając całej audycji.

***

Tytuł audycji: Z kraju i ze świata

Prowadziła: Zuzanna Dąbrowska

Gość: Barbara Nowacka (współprzewodnicząca Twojego Ruchu)

Data emisji: 31.08.2015

Godzina emisji: 12.40

aj/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zjednoczona Lewica: jesteśmy gotowi wygrywać wybory

Ostatnia aktualizacja: 30.08.2015 13:21
Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni rusza w Polskę. Członkowie ugrupowania rozpoczynają objazd busami po kraju, podczas którego będą zabiegali o poparcie podczas wyborów parlamentarnych.
rozwiń zwiń