X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Minister Kolarski: prezydent będzie się opierał na dialogu

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2015 13:35
- Andrzej Duda zobowiązał się, że dialog społeczny będzie jednym z fundamentów jego polityki. Nic się nie zmieniło. Zobowiązanie będzie wykonane - mówił Wojciech Kolarski, podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP.
Audio
  • Wojciech Kolarski, podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP (Z kraju i ze świata/Jedynka)
Wojciech Kolarski jest podsekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta RP
Wojciech Kolarski jest podsekretarzem stanu w Kancelarii Prezydenta RPFoto: PAP/Jacek Turczyk

Prezydent Andrzej Duda powołał Radę Dialogu Społecznego. Nowa instytucja dialogu między pracownikami, pracodawcami i rządem zastąpi Komisję Trójstronną do Spraw Społeczno-Gospodarczych.

Prezydent będzie prowadził politykę opartą na dialogu - zapewniał gość Jedynki. Wojciech Kolarski dodał, że w konkretnych sprawach będą się angażowali ministrowie kancelarii. Zaznaczył przy tym, że dialog społeczny nie jest celem samym w sobie, a środkiem do zapewnienia społecznego pokoju.

W Radzie Dialogu Społecznego rząd reprezentowany będzie m.in. przez ministrów pracy, finansów, skarbu, edukacji, zdrowia oraz infrastruktury i rozwoju. Najważniejsze centrale związkowe zgłosiły do rady po ośmiu swoich reprezentantów, po sześciu - główne organizacje pracodawców. Swojego przedstawiciela w Radzie będzie miał również prezydent oraz prezesi Narodowego Banku Polskiego i GUS - w charakterze doradców. Przewodniczenie radzie ma być rotacyjne, zmieniane co rok. W Komisji Trójstronnej przewodniczącym był zawsze przedstawiciel rządu.

***

Tytuł audycji: Z kraju i ze świata

Prowadzi: Marek Mądrzejewski

Gość:  Wojciech Kolarski (podsekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta RP)

Data emisji: 22.10.2015

Godzina emisji: 12.23

agkm/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prezydent podpisał tzw. ustawę antysmogową. "Lobby gazowe wygrało"

Ostatnia aktualizacja: 06.10.2015 16:14
- Najpierw wykończy się polskie górnictwo, a później podniesie się maksymalnie ceny - tak Kazimierz Grajcarek, szef Sekretariatu Górnictwa i Energetyki NSZZ Solidarność, skomentował podpisanie przez prezydenta Andrzeja Dudę tzw. ustawy antysmogowej.
rozwiń zwiń