X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Aleksander Kwaśniewski o Adrianie Zandbergu: bardzo lubię ludzi utalentowanych

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2015 13:27
Były prezydent Aleksander Kwaśniewski, związany przez lata z SLD, powiedział w radiowej Jedynce, że "życzy jak najlepiej" liderowi partii Razem Adrianowi Zandbergowi, gdyż umie on przedstawiać swoje poglądy.
Audio
  • Aleksander Kwaśniewski uważa, że po tych wyborach we wszystkich partiach powinno dojść do wymiany pokoleniowej liderów (Z kraju i ze świata/Jedynka)
Aleksander Kwaśniewski
Aleksander KwaśniewskiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Aleksander Kwaśniewski oceniał w magazynie "Z kraju i ze świata", że jest możliwe, że Partia Razem zabrała część głosów Zjednoczonej Lewicy, przez co ta nie weszła do Sejmu, chociaż - jego zdaniem - oba ugrupowania mają inne elektoraty.

CZYTAJ DALEJ
zandberg-adrian-partia-razem  1200.jpg
Adrian Zandberg: w Polsce panuje głód społecznej lewicy

- Elektorat Razem jest złożony przede wszystkim z ludzi młodych, antyestablishmentowych, bardzo socjalistycznie nastawionych. O ile Zjednoczoną Lewicę nazwałbym centro-lewicą, o tyle Partię Razem nazwałbym uczciwymi socjalistami - przekonywał Aleksander Kwaśniewski.

Wybory parlamentarne - zobacz serwis specjalny >>>

Jego zdaniem jest ona dziś bardziej ruchem niż partią i przypomina mu hiszpańskie Podemos, czy grecką Syrizę. - Są to młodzi ludzie, świetnie wykształceni, pełni idei lewicowych. Pytanie tylko, jak to się dalej potoczy. Mają wielką szansę, by wejść do kolejnego parlamentu. Mogą bardzo wzbogacić debatę parlamentarną, ubarwić ją, natomiast czy będą zdolni do udziału w rządzeniu, tego nie wiem, a to jest najważniejsze - podkreślał były prezydent.

Jakie rady Aleksander Kwaśniewski ma dla Leszka Millera i SLD? O tym posłuchaj w dźwięku.

***

Tytuł audycji: Z kraju i ze świata

Prowadzi: Przemysław Szubartowicz

Gość:  Aleksander Kwaśniewski (były prezydent)

Data emisji: 28.10.2015

Godzina emisji: 12.33

pp/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Marszałek Senatu o porażce PO: to również wpływ afery taśmowej

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2015 09:22
Zdaniem Bogdana Borusewicza, jedną z przyczyn porażki PO w wyborach była afera taśmowa, a zwłaszcza język, jakiego używali jej bohaterowie.
rozwiń zwiń