X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prywatyzacja Ciechu. Akcja Centralnego Biura Antykorupcyjnego

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2016 13:33
Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli w środę do siedzib Kulczyk Holding SA, Ciech SA oraz do mieszkań byłego prezesa i wiceprezesa Ciech SA - poinformował Piotr Kaczorek z CBA. Na ten temat rozmawialiśmy z gośćmi audycji "W samo południe".
Audio
  • CBA na zlecenie prokuratury weszło do Ciechu i Kulczyk Holding (W samo południe/Jedynka)
Cezary Gmyz (P) i Grzegorz Nawacki
Cezary Gmyz (P) i Grzegorz NawackiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Działania Centralnego Biura Antykorupcyjnego wynikają z prowadzonego śledztwa w sprawie ewentualnych nieprawidłowości przy prywatyzacji Ciech SA.

- Spółka została sprywatyzowana w 2005 roku. Wtedy trafiła na giełdę. Od tego czasu Skarb Państwa był największym akcjonariuszem, ale byli też inni. Potem działo się nie najlepiej. Spółka balansowała przez dłuższy czas na krawędzi bankructwa (...) Nikt jej nie chciał kupić. W końcu pojawił się kupiec - Kulczyk Investments - ogłosił wezwanie, czyli dokonał tego w sposób najbardziej transparentny, jaki można sobie wyobrazić - wyjaśnił w Jedynce Grzegorz Nawacki z "Pulsu Biznesu".

- Ówczesny premier Donald Tusk zapowiadał, że otoczy proces prywatyzacyjny tzw. tarczą antykorupcyjną. Wiele wskazuje na to, że ta "tarcza antykorupcyjna" de facto była fikcją, skoro raport Najwyższej Izby Kontroli dotyczący prywatyzacji m.in. Ciechu jest raportem druzgocącym - powiedział w audycji "W samo południe" Cezary Gmyz z "Do Rzeczy" i Telewizji Republika. Opowiedział, co na temat prywatyzacji można się dowiedzieć z nagrań z "afery taśmowej".

***

Tytuł audycji: W samo południe

Prowadził: Antoni Trzmiel

Gość: Grzegorz Nawacki ("Puls Biznesu"), Cezary Gmyz ("Do Rzeczy", Telewizja Republika)

Data emisji: 7.04.2016

Godzina emisji: 12.33

kk/asz


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Agenci CBA w siedzibach Ciechu i Kulczyk Holding. "Nie było zatrzymań"

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 16:06
Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli w środę do siedzib Kulczyk Holding SA, Ciech SA oraz do mieszkań b. prezesa i wiceprezesa Ciech SA - poinformował Piotr Kaczorek z CBA. Działania dotyczą śledztwa prokuratorskiego ws. prywatyzacji Ciechu.
rozwiń zwiń