Poseł PiS o wniosku o odwołanie Macierewicza: zarzuty na poziomie gimnazjum

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2017 13:19
- Mam wrażenie, że PO złożyła więcej wniosków o wotum nieufności niż projektów ustaw - powiedział w radiowej Jedynce poseł PiS Łukasz Schreiber.
Audio
  • Łukasz Schreiber krytykuje PO za składanie kolejny raz wniosku o odwołanie Antoniego Macierewicza (W samo południe/Jedynka)
Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz
Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz Foto: Krystian Dobuszyński/IAR

Polityk Prawa i Sprawiedliwości dodał, że PO nie ma Polakom nic do zaproponowania i nie stanowi alternatywy dla rządów jego partii. Jego zdaniem zarzuty opozycji pod adresem Antoniego Macierewicza, jakoby miał osłabiać bezpieczeństwo Polski i jej armię, są "na poziomie gimnazjum".

- W tym co mówią przedstawiciele PO zazwyczaj jest minimum treści, a maksimum retoryki i pustych frazesów – przekonywał gość audycji "W samo południe". – Nawet wystąpienie przy debacie nad wnioskiem o wotum nieufności Grzegorza Schetyny – jakie tam konkretne propozycje padły? Praktycznie żadnych, albo inaczej, czasem padają, tak jak na konwencji programowej PO – likwidacji CBA i IPN, po czym już w tym wystąpieniu o tym nie było słychać ani słowa – dodał.

Łukasz Schreiber podkreślił, że od wielu miesięcy PO nie podejmuje rozmów o gospodarce. – Dziś nie chcą o tym dyskutować gdyż widzą, że wszystkie wskaźniki wbrew ich zaklinaniu rzeczywistości są lepsze i widzą też to, że Polakom też żyje się trochę lepiej – zaznaczył.

***

Tytuł audycji: W samo południe

Prowadził: Jerzy Jachowicz

Gość: Łukasz Schreiber (poseł PiS)

Data emisji: 21.04.2017

Godzina emisji: 12.16

pp/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premier: nie rozważam dymisji Antoniego Macierewicza

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2017 12:29
- Bardzo wyraźnie podkreślam, że nie ma w tej chwili dyskusji o zmianach w polskim rządzie – powiedziała podczas konferencji szefowa polskiego rządu Beata Szydło.
rozwiń zwiń