X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Europa Karpat - wspólnota interesów i wartości

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017 14:19
- Jest to format, który gromadzi zarówno członków UE, jak i państwa aspirujące do Unii lub po prostu chcące dobrze żyć z UE jako całością. Są to kraje raczej mniejsze niż większe, bardzo przywiązane do swojej tradycji, kultury i religii - mówi dr Maciej Szymanowski, doradca marszałka Sejmu ds. międzynarodowych.
Audio
  • Dr Maciej Szymanowski o konferencji "Europa Karpat" w ramach Forum Ekonomicznego w Krynicy (W samo południe/Jedynka)
Nowy Dom Zdrojowy w Krynicy-Zdroju, jedno z miejsc XXVII Forum Ekonomicznego
Nowy Dom Zdrojowy w Krynicy-Zdroju, jedno z miejsc XXVII Forum EkonomicznegoFoto: Grzegorz Momot/PAP

"Europa Karpat" to zbiorcza nazwa serii paneli i debat, które odbywają się w ramach Forum Ekonomicznego w Krynicy. W zorganizowanej przez Sejm RP konferencji bierze udział 50 gości, w dużej części pochodzących z krajów Europy Środkowej i Wschodniej. "Europa Karpat" to zarazem nazwa politycznego formatu.

- Karpaty to drugie największe po Alpach pasmo górskie, zielony kręgosłup Europy, ciągnący się od Serbii, przez Rumunię, Austrię i Polskę, aż po kraje bałtyckie - tłumaczy w radiowej Jedynce dr Maciej Szymanowski.

Jak uczestnicy Forum Ekonomicznego w Krynicy zareagowali na odrzucenie przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej skargi Węgier i Słowacji ws. obowiązkowego przyjmowania uchodźców przez kraje członkowskie, dowiesz się z nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: W samo południe

Prowadzi: Wojciech Dąbrowski

Gość: dr Maciej Szymanowski (doradca marszałka Sejmu ds. międzynarodowych)

Data emisji: 6.09.2017

Godzina emisji: 12.13

pg/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Premier Beata Szydło Człowiekiem Roku Forum Ekonomicznego w Krynicy

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017 06:00
- Tylko, kiedy gramy w drużynie, jesteśmy w stanie osiągnąć wielkie rzeczy - mówiła premier Beata Szydło po odebraniu nagrody Człowiek Roku 2016 Forum Ekonomicznego w Krynicy. - Myślę, że te kilka dni, które tutaj spędzamy raz w roku, to jest taki czas, w którym rodzą się nowe wspaniałe projekty na przyszłość i oby tak było jak najdłużej - podkreśliła.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Cała Polska ma być strefą inwestycyjną". Wicepremier: to nie korekta, a przełom

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017 12:38
Wicepremier Mateusz Morawiecki przedstawił swój sposób na pobudzenie inwestycji na forum w Krynicy. Specjalne Strefy Inwestycyjne mają być zastąpione jednolitym obszarem inwestycyjnym, który ma objąć cały kraj. Inwestujący mogą liczyć na zachęty podatkowe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wicepremier Mateusz Morawiecki ma pomysł na nowe inwestycje: firmy w całej Polsce otrzymają zwolnienia z podatków, takie jak w SSE

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2017 16:37
Specjalne Strefy Ekonomiczne mają objąć cały kraj, a nie tylko obszary inwestycyjne. To kolejny etap tak zwanego Planu Morawieckiego, który wicepremier przedstawił na forum ekonomicznym w Krynicy-Zdroju. 
rozwiń zwiń