X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rzecznik PO: zacznie się seria kampanii wyborczych

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2017 13:33
- Wspólne listy są koniecznością - stwierdził poseł Jan Grabiec, rzecznik PO, pytany o plany przed wyborami samorządowymi. Polityk uważa, że może znaleźć się na nich nie tylko opozycja parlamentarna, ale też ugrupowania spoza niej i ruchy społeczne.
Audio
  • Poseł Jan Grabiec, rzecznik PO, o kampanii wyborczej (Jedynka/W samo południe)
Jan Grabiec
Jan GrabiecFoto: Wojciech Kusiński/PR

- Będziemy mieli serial wyborczy. Wybory samorządowe za rok rozpoczną okres jednej kampanii, która będzie przechodziła za pół roku w kampanię do europarlamentu, potem do parlamentu i w końcu do wyborów prezydenckich – mówił w Jedynce Jan Grabiec.

Polityk stwierdził też, że nie będzie to zwykła kampania wyborcza, a bitwa o podstawowe wartości, wizję ustroju, państwa, demokracji.

Rzecznik prasowy PO ocenił, że wspólne listy są koniecznością, według niego ta wizja jest coraz bliżej urzeczywistnienia. - Coraz więcej jest deklaracji Nowoczesnej, PSL jeszcze się waha, ale mam nadzieję, że im bliżej wyborów samorządowych, tym bardziej dojrzeje do tej wizji. Bardzo pozytywny jest odzew ze strony środowisk samorządowych, od ludzi, którzy nie są w żadnej partii, ale czują, że muszą szukać bloku, by walczyć w najbliższych wyborach - stwierdził.

Powiedział, że powstanie zatem być może blok nie tylko partii opozycji parlamentarnej, ale również ugrupowań pozaparlamentarnych czy grup społecznych.

Jan Grabiec przyznał, że prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz nie była obecna na konwencji PO w Łodzi i zaznaczył, że nie kandyduje ona w najbliższych wyborach. Pytany o nieobecność prezydent stolicy na posiedzeniach komisji weryfikacyjnej, oznajmił, że byłoby dobrze, aby stanęła do walki. Jego zdaniem głos Ratusza powinien być słyszalny i trwają rozmowy na ten temat, bo PO zależy na tym, aby do opinii publicznej dotarła pełna informacja o tym, co działo się w Warszawie w ostatnich latach.

W audycji była też mowa o programie wyborczym PO. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Tytuł audycji: W samo południe

Prowadził: Marek Mądrzejewski

Gość: poseł Jan Grabiec, rzecznik PO

Data emisji: 23.10.2017

Godzina emisji: 12.14

agkm/kk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak