X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sylwester Marczak: incydenty na Marszu Niepodległości były mało widoczne

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2018 13:06
- Podczas marszu występowały incydenty związane ze złamaniem prawa, ale były one mało widoczne -  mówił w audycji "W samo południe" Sylwester Marczak, rzecznik prasowy komendanta stołecznej policji. 
Audio
  • Sylwester Marczak o Biało-Czerwonym Marszu Niepodległości (W samo południe/Jedynka)
Race na Marszu Niepodległości
Race na Marszu NiepodległościFoto: PAP/Piotr Nowak

- Uroczystości stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości były bezpieczne, przebiegły w atmosferze radosnego świętowania - poinformował podczas konferencji prasowej szef MSWiA Joachim Brudziński. Dodał też, że miały miejsce wydarzenia, które kwalifikują się do postępowań karnych.

Rzecznik prasowy stołecznej policji podkreśla, że "najważniejsze jest to, że było bezpiecznie". - Oczywiście incydenty występowały, ale w skali tego zgromadzenia były bardzo mało widoczne. Osoby, które złamały prawo, będę musiały liczyć się z konsekwencjami - mówił Sylwester Marczak. 

Dodał, że największe kontrowersje wzbudziły race czy podpalenie flagi Unii Europejskiej. - To jest nieodpowiedzialne zachowanie. Musimy bowiem pamiętać, że jesteśmy w tłumie. Nie wiemy, w jaki sposób mogą zachować się tysiące ludzi w sytuacji, kiedy pojawi się ogień. Stąd nagroda za znalezienie osób, które spaliły flagę - kontynuował rzecznik. 

Więcej w całej audycji. 

***

Tytuł audycji: W samo południe

Prowadzi: Krzysztof Grzesiowski

Gość: Sylwester Marczak (rzecznik prasowy komendanta stołecznej policji)

Data emisji: 12.11.2018

Godzina emisji: 12:13

kad/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

MSWiA o uroczystościach: nie odnotowano poważniejszych zakłóceń porządku

Ostatnia aktualizacja: 11.11.2018 18:25
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i minister koordynator służb specjalnych poinformowali w niedzielę wieczorem, że służby nie odnotowały poważniejszych zakłóceń porządku publicznego podczas państwowych uroczystości z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. ABW i policja zatrzymały około 100 osób, które mogły zagrażać bezpieczeństwu uroczyści niepodległościowych. 
rozwiń zwiń