X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Adam Bielan: zrównoważony wzrost gospodarczy jednym z największych wyzwań w PE

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2019 13:02
- Najważniejszą sprawą, od której chciałbym zacząć swoją kadencję w PE, jest wydzielenie statystyczne Warszawy z województwa mazowieckiego. Jeżeli do takiego wydzielenia nie dojdzie, województwo straci 13 mld zł - mówił w audycji "W samo południe" Adam Bielan, marszałek Senatu i kandydat PiS do europarlamentu.
Audio
  • Adam Bielan o wyborach do PE (Jedynka/W samo południe)
Adam Bielan
Adam BielanFoto: Wojciech Kusiński

26 maja odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Jedynką z list PiS na Mazowszu jest Adam Bielan, wicemarszałek Senatu. Polityk w audycji "W samo południe" mówił między innymi o tym, jakie sprawy ważne dla tego regionu będzie reprezentował, jeżeli dostanie się do PE.

- Jednym z największych wyzwań jest zrównoważony wzrost gospodarczy. Chcielibyśmy odejść od modelu reprezentowanego przez PO, który polegał na tym, żeby inwestycje koncentrować w siedmiu największych miastach w Polsce. W województwie mazowieckim jest przepaść między Warszawą a pozostałymi ośrodkami. Niezwykle ważną sprawą jest więc wydzielenie statystyczne Warszawy z województwa, bo jeżeli do niego nie dojdzie, województwo straci 13 mld zł - mówił Bielan. 

- Ten proces można jeszcze dokończyć. Mam deklarację udzielenia pomocy ze strony premiera Mateusza Morawieckiego w tej sprawie. To będzie najważniejsza sprawa, od której zacznę swoją kadencję w PE, jeżeli wyborcy udzielą mi poparcia - dodał. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Audycja: W samo południe

Prowadzi: Jerzy Jachowicz

Gość: Adam Bielan (wicemarszałek Senatu, kandydat PiS do europarlamentu)

Data emisji: 17.05.2019

Godzina emisji: 12.20

kad/kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Adam Bielan: PSL poniesie największe straty na koalicji z partiami lewicowymi

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2019 14:00
– PSL najbardziej cierpi na Koalicji Europejskiej. Nie ma dnia, żeby kolejni działacze w terenie nie odchodzili z partii – mówił w Polskim Radiu 24 Adam Bielan, wicemarszałek Senatu, kandydat na europosła z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.
rozwiń zwiń