Jan Grabiec o wyborach prezydenckich: nie zamierzamy dyskredytować konkurentów

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 13:41
- Nie mamy przeciwników na opozycji – powiedział w Programie 1 Polskiego Radia Jan Grabiec, polityk PO i KO. Zapytany o spot wyborczy Szymona Hołowni dodał, że nie chce się odnosić do "mniej lub bardziej udanych pomysłów" konkurentów.
Audio
  • Jan Grabiec: wierzę w deklaracje Szymona Hołowni (W samo południe/Jedynka)
Jan Grabiec
Jan GrabiecFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Jan Grabiec wyjaśnił, że cel całej opozycji jest podobny. – Oczywiście, że jest rywalizacja, ale to jest walka o głosy i serca Polaków i staramy się zaprezentować lepszy program i pokazać, że nasza kandydatka ma o wiele więcej do zaoferowania – powiedział. Dodał, że PO nie zamierza dyskredytować swoich konkurentów. – Wierzymy w ich dobre intencje – podkreślił.

pap kidawa 1200.jpg
Kidawa-Błońska: prezydent nie jest godny tego, żebyśmy traktowali go jako prezydenta

- Wierzę w deklaracje Szymona Hołowni, że nie chciał obrażać niczyich uczuć – powiedział gość radiowej Jedynki. – Dobrze, że ten spot zniknął. Biorę to na karb niewielkiego doświadczenia politycznego pana Hołowni. Do niedawna był dziennikarzem, stawia pierwsze kroki w polityce – ocenił Jan Grabiec.

>>> CZYTAJ TAKŻE >>> Szymon Hołownia przeprasza: nie zauważyłem nieszczęsnego papierowego samolotu >>>

Polityk wypowiedział się także na temat doniesień, że Bartosz Arłukowicz ma przestać kierować kampanią Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.
- Bartosz Arłukowicz chce z całych sił pracować w kampanii Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Informacje, które pojawiają się w przestrzeni publicznej to fake – powiedział Jan Grabiec. Dodał, że o swoim sztabie wkrótce więcej powie sama kandydatka.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

***

Audycja: "W samo południe"

Prowadzący: Antoni Trzmiel

Gość: Jan Grabiec (poseł KO)

Data emisji: 06.02.2020

Godzina emisji: 12.17

pg/ans 

Czytaj także

Andrzej Duda ma szansę wygrać w I turze, kandydatka KO z niskim poparciem

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2020 14:36
Andrzej Duda ma szansę na zwycięstwo w pierwsze turze wyborów prezydenckich, choć jest to mało prawdopodobny scenariusz, z kolei Małgorzata Kidawa-Błońska, w najgorszym dla PO scenariuszu, może uzyskać zaledwie 14 proc. głosów - informuje portal wpolityce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Pogłębiasz podziały", "wybitny cynizm". Politycy różnych ugrupowań krytykują Hołownię

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 07:51
Politycy wielu ugrupowań skrytykowali na Twitterze spot wyborczy kandydata na prezydenta Szymona Hołowni, w którym - jak oceniają - pojawiły się aluzje do katastrofy smoleńskiej. Hołownia zapewnia, że nie kpi z katastrofy, która była dla niego "wielkim osobistym wstrząsem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szymon Hołownia przeprasza: nie zauważyłem nieszczęsnego papierowego samolotu

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 11:57
Kandydat na prezydenta Szymon Hołownia odniósł się do komentarzy, które pojawiły się po opublikowaniu przez niego filmu, w którym pojawiły się aluzje do katastrofy smoleńskiej. "Nie zwróciłem uwagi na to, czy w tle mojej narracji pokazywana jest brzoza, czy inne drzewo, nie zauważyłem nieszczęsnego papierowego samolotu" - napisał.
rozwiń zwiń