X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wyborcza gra energią

Ostatnia aktualizacja: 08.09.2010 12:20
W Bolesławcu tanieje ciepło. To polityka cieplna, czy tylko polityka zastanawiają się mieszkańcy.
Audio

Cezariusz Rudyk, jeden z liderów opozycji w mieście, jest przekonany, że obniżka cen za energię wiąże się z nadchodzącymi wyborami samorządowymi. - Nagle przed  wyborami okazuje się, że obniża się ceny energii - mówi Rudyk. - Jeśli za rok te ceny wzrosną, to będzie to nie w porządku - uważa radny.
 
Józef Król, prezes Zakładu Energetyki Cieplnej w Bolesławcu, odpiera zarzuty i zapewnia, że obniżki nie mają nic wspólnego ze zbliżającą się datą wyborów do samorządu.

- Czteroprocentowe obniżki dotyczą połowy mieszkańców Bolesławca, którzy dołączą do drugiej grupy osób, które już wcześniej miały tańszą taryfę - wyjaśnia Józef Król. - Dzieje się tak dzięki temu, że zlikwidowaliśmy starą elektrociepłownię i zmodernizowaliśmy cały system ocieplenia - wyjaśnia Król.

Prezes Zakładu Energetyki Cieplnej w Bolesławcu gwarantuje, że za rok, już po wyborach, nie będzie podwyżek cen za energię.

Tego, czy obniżki cen za energię, to polityka cieplna, czy już tylko polityka - mieszkańcy dowiedzą się już niedługo - po wyborach.

 

(im)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak