X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sytuacja wyborcza w kraju

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2010 08:50
Państwowa Komisja Wyborcza ogłosiła, że według nieoficjalnych wyników frekwencja w wyborach do sejmików samorządowych wyniosła 43 procent.
Audio

Poparcie

Po przeliczeniu ponad 66 procent protokołów najwięcej głosów uzyskało PO 33 procent. Na drugim miejscu znajduje się PiS z 23 procentami. Na kolejnych są SLD z 15 procent poparcia, PSL z 13 i Sierpień 80 z 1 procent głosów.

Prezydentury

PKW poinformowała również, że po przeliczeniu kolejnych protokołów do głosowania na prezydentów miast wynika, iż zwycięstwo w pierwszej turze zapewnili sobie między innymi Tadeusz Truskolaski w Białymstoku, Paweł Adamowicz w Gdańsku, Tadeusz Jędrzejczak w Gorzowie Wielkopolskim, Piotr Uszok w Katowicach, Michał Zalewski w Toruniu i Rafał Dutkiewicz we Wrocławiu.

Warszawa

Zmienia się sytuacja w stolicy, gdzie po przeliczeniu 22 procent głosów wygrywa w pierwszej turze Hanna Gronkiewicz-Waltz z ponad 50 procentowym poparciem. Na Czesława Bieleckiego swój głos oddało 24 procent.

Druga tura

Według nieoficjalnych wyników druga tura będzie również w Krakowie, gdzie o fotel prezydenta ubiegać się będzie Jacek Majchrowski i Stanisław Kracik. Po przeliczeniu 85 procent kart do głosowania obecny prezydent cieszy się 40-procentowym poparciem a jego kandydat 33 -procentowym. W Łodzi największe poparcie uzyskała Hanna Zdanowska, na którą głosowało 33 procent wyborców. Jej konkurent, Dariusz Joński otrzymał 24 procent głosów z 95 procent podliczonych.

 

(IAR)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wiesz kto wygra wybory? Obstawiaj!

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2010 06:36
Ruszyły zakłady internetowe, w których można obstawiać zwycięzców tegorocznych wyborów na prezydentów miast.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hanna Gronkiewicz-Waltz wygrała w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2010 22:04
W Warszawie zwyciężyła Platforma Obywatelska
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wybory: Jeszcze wszystko może się zdarzyć

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2010 07:00
Do tej pory przeliczono 30 procent głosów. Z najświeższych danych PKW wynika, że sejmikach wojewódzkich stanowczo wygrywa Platforma Obywatelska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ufny elektorat PO

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2010 07:15
Zdaniem Andrzeja Halickiego (PO) mimo, iż znamy dopiero cząstkowe wyniki wyborów - tendencja jest jednak widoczna.
rozwiń zwiń