"Opozycja mówi, że nie ma pieniędzy, a my udowodnimy, że się uda". Latos o Polskim Ładzie

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2021 12:53
- Opozycja mówi, że nie ma pieniędzy, że się nie uda. A my udowodnimy, że się uda. Proszę o odrobinę cierpliwości, już za parę miesięcy będziemy widzieć skutki Polskiego Ładu - mówił w Programie 1 Polskiego Radia Tomasz Latos (PiS).
Tomasz Latos
Tomasz LatosFoto: Jedynka/Polskie Radio

Poseł PiS Tomasz Latos w audycji "W samo południe" był pytany między innymi o ułatwienia dla polskich rodzin. - Kwota wolna od podatku to będzie ogromny zastrzyk gotówki dla nas wszystkich. Jeżeli pójdzie w górę próg podatkowy to to również oznacza, że będziemy mieli więcej pieniędzy - mówił polityk.

Tomasz Latos 1200.jpg
"24 Pytania": Tomasz Latos

- Państwo będzie wspierało młodych ludzi, będzie możliwość korzystania ze wsparcia finansowego, młodzi będą mogli posiadać mieszkanie. Ulgi podatkowe i podwyższenie kwoty wolnej od podatku - mówił poseł o ułatwieniach dla młodych ludzi. - To niesamowite korzyści wynikające z Polskiego Ładu - kontynuował. 

Posłuchaj
08:15 [ PR1]PR1 (mp3) 10 sierpień 2021 12_27_04.mp3 Latos: Tusk i jego najbliżsi współpracownicy mieli zupełnie inne podejście do różnego rodzaju działań socjalnych i wsparcia polskich obywateli (W samo południe/Jedynka)

Szef sejmowej komisji zdrowia porównał też obawy związane z Polskim Ładem do obaw towarzyszących programowi 500+. - Przypomina mi to sytuację sprzed wprowadzenia 500+. Wówczas też opozycja mówiła, że tego się nie da zrealizować, że nie ma na to pieniędzy, że to są gruszki na wierzbie. Po czym wprowadziliśmy 500+ i teraz wszyscy to podziwiają, a opozycja mówi, że tego już nie będzie zmieniać.

- Donald Tusk i jego najbliżsi współpracownicy mieli zupełnie inne podejście do różnego rodzaju działań socjalnych i wsparcia polskich obywateli - podkreślił polityk.

Więcej w audycji.

* * *

Audycja: "W samo południe"

Prowadziła: Magdalena Ogórek

Gość: Tomasz Latos (PiS)

Data emisji: 10.08.2021

Godzina emisji: 12.27

Czytaj także

Tomasz Latos o promocji szczepień: warto zaangażować tych, którzy ciężko chorowali na COVID-19

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2021 17:34
- Być może trzeba zrobić spot z udziałem tych osób, które mają jakieś niedowłady, są po udarach, mają różnego rodzaju schorzenia, żeby opowiedziały o swoich problemach, o swoich dramatycznych przeżyciach i w ten sposób namawiały do tego, żeby się szczepić - mówił w Polskim Radiu 24 Tomasz Latos, pytany o sposób na promowanie szczepień przeciw COVID-19.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Latos: przedsiębiorcy sami będą oczekiwali od swoich klientów i pracowników zaszczepienia

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2021 07:49
- Jeżeli jest obawa przez IV falą, to właśnie z tego powodu, że cały czasy zbyt mało osób jest zaszczepionych - powiedział w Polskim Radiu 24 poseł PiS Tomasz Latos, przewodniczący sejmowej komisji zdrowia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Latos: w komisji zdrowia wszystkie ugrupowania, poza Konfederacją, są zgodne co do konieczności szczepień

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2021 10:07
- W sejmowej komisji zdrowia, ponad podziałami politycznymi, wszystkie ugrupowania - poza Konfederacją - są zgodne co do celowości szczepień przeciw COVID-19 i zachęcania obywateli do nich - powiedział w poniedziałek przewodniczący sejmowej komisji zdrowia Tomasz Latos (PiS).
rozwiń zwiń