X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

17.Przystanek Woodstock na antenie Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2011 12:15
W dniach 4-6 sierpnia radiowa Jedynka zaprasza do słuchania relacji i transmisji z 17. Przystanku Woodstock odbywającego się w Kostrzynie nad Odrą. Program 1 patronuje temu ważnemu wydarzeniu, które z każdym rokiem zyskuje kolejnych entuzjastów.
Audio

W noce (od czwartku do soboty, między godz. 00.00 a 3.00) radiowa Jedynka przeprowadzi transmisje i retransmisje wielu koncertów, m.in. grupy Plateau z "Projektem Grechuta", Chilli – zwycięzcy plebiscytu Jedynki i WOŚP, Raggafaya – laureata eliminacji oraz Dog Eat Dog i Enej.

Pierwsze materiały z Kostrzyna pojawią się już w czwartek w "Sygnałach Dnia" (w godz. 6.00-9.00). W "Muzycznej Jedynce" (około godz. 14.50) będzie można słuchać relacji z otwarcia festiwalu. Ponadto w "Letnim Popołudniu z Jedynką" pojawi się wiele materiałów reporterskich przybliżających atmosferę i przebieg festiwalu. O Przystanku Woodstock mowa będzie także w piątkowych i sobotnich "Sygnałach Dnia" (w godz. 6.00-9.00), magazynie "Z Kraju i Ze Świata" (w godz. 12.00-12.30), "Muzycznej Jedynce" (w godz. 12.30-15.00) oraz "Letnim Popołudniu z Jedynką" (w godz. 15.00-19.30) i "Letniej Sobocie z Jedynką" (w godz. 14.00-19.30).

Woodstock

 

Jak co roku w ramach festiwalu działa Akademia Sztuk Przepięknych, czyli cykl ważnych rozmów z wyjątkowymi ludźmi. Tegoroczne spotkania poprowadzą dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia – Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych. Ich gośćmi będą: Titus i Bartosz Węglarczyk (czwartek), Marek Belka, Marek Koterski oraz Kinga Baranowska i Piotr Pustelnik (piątek), Jan Ołdakowski, Andrzej Grabowski, Jan Nowicki i Wojciech Mann (sobota). Oczywiście oprócz rozmów i dyskusji odbędą się również warsztaty Akademii Sztuk Przepięknych, m.in. aktorskie, filmowe, teatralne, ceramiczne, muzyczne, kabaretowe i jogi.

O wszystkim, co będzie się działo podczas tegorocznego Przystanku Woodstock, będziemy informawali Państwa na bieżąco na naszej stronie.

/

W trakcie 17. Przystanku Woodstock (w dniach 4-6 sierpnia), uczestnicy festiwalu będą mieli okazję wziąć udział w konkursie "Razem bezpieczniej" zorganizowanym przez Program 1 Polskiego Radia i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jego celem jest popularyzacja zasad bezpiecznego wypoczynku w okresie letnim, w szczególności uświadomienie szkodliwego działania narkotyków i alkoholu oraz zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa nad wodą i w ruchu drogowym.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kupon dostępny w miasteczku policyjnym i zaproponować hasło promujące akcję "Bezpieczne wakacje". Trzyosobowa komisja konkursowa wyłoni 20 finalistów, którzy będą rozwiązywać test zawierający zagadnienia związane z akcją "Bezpieczne wakacje". Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w postaci skutera Romet 727 Comfort.

Regulamin konkursu >>> jedynka.polskieradio.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Minimistrzostwa EURO 2011 na Przystanku Woodstock

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2011 15:30
Jerzy Owsiak: Na pewno w mistrzostwach wezmą udział drużyny Polski i Ukrainy, resztę będziemy wybierali razem ze słuchaczami Jedynki oraz internautami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wstąp do Pokojowego Patrolu!

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2011 16:32
Jurek Owsiak (WOŚP): Trwają szkolenia członków Pokojowego Patrolu, na które każdy może się zgłosić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulinarny Przystanek Woodstock

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2011 17:06
Jurek Owsiak (WOŚP): Zrobiłem już w Londynie zapasy sosu Marmite dla naszej gwiazdy, zespołu Prodigy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najbezpieczniejszy festiwal świata

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2011 16:30
Jurek Owsiak zapewnia, że na Przystanku Woodstock nic złego się zdarzyć nie może.
rozwiń zwiń