17.Przystanek Woodstock na antenie Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2011 12:15
W dniach 4-6 sierpnia radiowa Jedynka zaprasza do słuchania relacji i transmisji z 17. Przystanku Woodstock odbywającego się w Kostrzynie nad Odrą. Program 1 patronuje temu ważnemu wydarzeniu, które z każdym rokiem zyskuje kolejnych entuzjastów.

W noce (od czwartku do soboty, między godz. 00.00 a 3.00) radiowa Jedynka przeprowadzi transmisje i retransmisje wielu koncertów, m.in. grupy Plateau z "Projektem Grechuta", Chilli – zwycięzcy plebiscytu Jedynki i WOŚP, Raggafaya – laureata eliminacji oraz Dog Eat Dog i Enej.

Pierwsze materiały z Kostrzyna pojawią się już w czwartek w "Sygnałach Dnia" (w godz. 6.00-9.00). W "Muzycznej Jedynce" (około godz. 14.50) będzie można słuchać relacji z otwarcia festiwalu. Ponadto w "Letnim Popołudniu z Jedynką" pojawi się wiele materiałów reporterskich przybliżających atmosferę i przebieg festiwalu. O Przystanku Woodstock mowa będzie także w piątkowych i sobotnich "Sygnałach Dnia" (w godz. 6.00-9.00), magazynie "Z Kraju i Ze Świata" (w godz. 12.00-12.30), "Muzycznej Jedynce" (w godz. 12.30-15.00) oraz "Letnim Popołudniu z Jedynką" (w godz. 15.00-19.30) i "Letniej Sobocie z Jedynką" (w godz. 14.00-19.30).

Woodstock

 

Jak co roku w ramach festiwalu działa Akademia Sztuk Przepięknych, czyli cykl ważnych rozmów z wyjątkowymi ludźmi. Tegoroczne spotkania poprowadzą dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia – Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych. Ich gośćmi będą: Titus i Bartosz Węglarczyk (czwartek), Marek Belka, Marek Koterski oraz Kinga Baranowska i Piotr Pustelnik (piątek), Jan Ołdakowski, Andrzej Grabowski, Jan Nowicki i Wojciech Mann (sobota). Oczywiście oprócz rozmów i dyskusji odbędą się również warsztaty Akademii Sztuk Przepięknych, m.in. aktorskie, filmowe, teatralne, ceramiczne, muzyczne, kabaretowe i jogi.

O wszystkim, co będzie się działo podczas tegorocznego Przystanku Woodstock, będziemy informawali Państwa na bieżąco na naszej stronie.

/

W trakcie 17. Przystanku Woodstock (w dniach 4-6 sierpnia), uczestnicy festiwalu będą mieli okazję wziąć udział w konkursie "Razem bezpieczniej" zorganizowanym przez Program 1 Polskiego Radia i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Jego celem jest popularyzacja zasad bezpiecznego wypoczynku w okresie letnim, w szczególności uświadomienie szkodliwego działania narkotyków i alkoholu oraz zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa nad wodą i w ruchu drogowym.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kupon dostępny w miasteczku policyjnym i zaproponować hasło promujące akcję "Bezpieczne wakacje". Trzyosobowa komisja konkursowa wyłoni 20 finalistów, którzy będą rozwiązywać test zawierający zagadnienia związane z akcją "Bezpieczne wakacje". Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w postaci skutera Romet 727 Comfort.

Regulamin konkursu >>> jedynka.polskieradio.pl

Czytaj także

Minimistrzostwa EURO 2011 na Przystanku Woodstock

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2011 15:30
Jerzy Owsiak: Na pewno w mistrzostwach wezmą udział drużyny Polski i Ukrainy, resztę będziemy wybierali razem ze słuchaczami Jedynki oraz internautami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wstąp do Pokojowego Patrolu!

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2011 16:32
Jurek Owsiak (WOŚP): Trwają szkolenia członków Pokojowego Patrolu, na które każdy może się zgłosić.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulinarny Przystanek Woodstock

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2011 17:06
Jurek Owsiak (WOŚP): Zrobiłem już w Londynie zapasy sosu Marmite dla naszej gwiazdy, zespołu Prodigy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najbezpieczniejszy festiwal świata

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2011 16:30
Jurek Owsiak zapewnia, że na Przystanku Woodstock nic złego się zdarzyć nie może.
rozwiń zwiń