X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Bieg Piastów na rozbiegu

Ostatnia aktualizacja: 21.11.2011 15:15
Trzy tysiące chętnych już zgłosiło się do udziału w Biegu Piastów, największej imprezie dla amatorów narciarstwa biegowego.
Audio

Na Polanie Jakuszyckiej jest już biało. Niestety, to tylko szron. Na prawdziwy śnieg trzeba jeszcze poczekać. Ale przygotowania do Biegu Piastów, największej w Polsce imprezy dla amatorów narciarstwa biegowego,  już trwają. - Zaczynamy je natychmiast po zakończeniu poprzedniego biegu - mówi Julian Gozdowski, komandor Biegu Piastów. Jak i w poprzednich latach, oprócz głównego wyścigu, przewidziano także imprezy towarzyszące. Komandor Gozdowski zapowiada, że będą cztery zupełnie nowe biegi dla dzieci. - Choć to absolutna nowość, zapisało się już 230 dzieci, w tym siedmioro z zagranicy - mówi. Do 15 lutego można zgłaszać swój udział w Biegu Piastów. W tej chwili zarejestrowało się 3 tys. chętnych, spodziewanych jest ok. 5 tys.

Bieg Piastów to najstarsza i największa w Polsce impreza narciarska. Co roku startuje - tradycyjnie pod patronatem radiowej Jedynki - na  Polanie Jakuszyckiej. Po raz pierwszy bieg odbył się w roku 1976. Wystartowało wówczas niewiele ponad pół tysiąca uczestników. Od tamtego czasu impreza nie doszła do skutku tylko raz, w czasie stanu wojennego. Liczba uczestników systematycznie rosła, podobnie jak renoma samego biegu.

(lu)Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Odstawili narty, wsiedli na rowery

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2011 10:53
Polana Jakuszycka sprawdza się, jako miejsce aktywnego wypoczynku, także w czasie, gdy nie ma na niej śniegu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niebawem ruszy dziecięca Polana Jakuszycka

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2011 11:30
Julian Gozdowski (komandor Biegu Piastów): Dzieci otrzymały nową dziecięcą polanę, na której będą rozgrywane cztery różne biegi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niesamowite atrakcje w najbliższym Biegu Piastów

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2011 10:05
Julian Gozdowski (komandor Biegu): Jedna z tras będzie wiodła przez śniegi i lody Spitzbergenu.
rozwiń zwiń