X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jedynka partnerem Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (galeria)

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2011 13:46
Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego wyróżniło Jedynkę w kategorii Media roku.
Audio

Radiowa Jedynka ma się czym pochwalić. W kategorii Media roku została nagrodzona przez Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego i została takim partnerem. Program Pierwszy Polskiego Radia wyróżniono za bieżące i niepozbawione troski sprawne informowanie o zagrożeniach w ruchu drogowym na drogach krajowych i lokalnych oraz na przejściach granicznych.

Z bezpieczeństwem na drogach w Polsce nie jest najlepiej. Spośród krajów Unii Europejskiej nasz kraj zajmuje jedno z pierwszych miejsc, jeśli chodzi o liczbę wypadków śmiertelnych. Dlatego każde działanie, które może ten stan rzeczy zmienić, jest szczególnie cenne. Właśnie dlatego kilkadziesiąt instytucji działających na rzecz podniesienia bezpieczeństwa stworzyło Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego.

Dla tych, którzy do Stowarzyszenia nie należą, została stworzona specjalna nagroda. – Chcemy pokazać, że poza Stowarzyszeniem jest wiele instytucji i firm, które warto nagrodzić za ich wysiłek na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego – mówił prezes Stowarzyszenia Bartłomiej Morzycki podczas uroczystej gali wręczenia wyróżnień.

Nagrody są przyznawane w pięciu kategoriach: Osoba, Organizacja pozarządowa, Instytucja publiczna, Firma oraz Media roku. W tej ostatniej kategorii został wyróżniony Program Pierwszy Polskiego Radia.

Nagrodę odebrał dyrektor Kamil Dąbrowa. – Media tak naprawdę nie zmienią bezpieczeństwa drogowego, ale przyczyniają się do czegoś bardzo ważnego. Zmieniają świadomość i uczulają wszystkich, którzy są uczestnikami ruchu drogowego, na bezpieczeństwo – mówił podczas uroczystości.

Członkowie kapituły podkreślają, że radiowa Jedynka została uhonorowana za całokształt działalności na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Relację przygotował Grzegorz Krakowski.

(ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Bezpieczna droga z radami SpongeBoba (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2011 09:19
Mł. insp. Marek Konkolewski (Biuro ruchu Drogowego KG Policji): Samodzielnie przechodzić przez jezdnię może tylko dziecko, które ukończyło 7 lat, a więc nie każde, które chodzi do szkoły.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śmiertelny wypadek w Warszawie. "Ku przestrodze"

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2011 18:21
Trzy ofiary śmiertelne i zablokowane Aleje Jerozolimskie od Ronda Dmowskiego w kierunku Dworca Centralnego - to na szczęście tylko symulacja wypadku drogowego w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prawo jazdy - trudno będzie zdobyć, łatwo będzie stracić

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2011 18:00
Od przyszłego roku wchodzą nowe zasady uzyskiwania prawa jazdy. Zmieni się niemal wszystko.
rozwiń zwiń