X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Licytuj wywiad z Dodą!

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2012 12:30
Od wielu lat znane osobistości i duże firmy przekazują swoje pamiątki i cenne rzeczy na licytacje, aby wesprzeć doroczną akcję Jurka Owsiaka. Fani Dody mogą w tym roku wylicytować możliwość przeprowadzenia wywiadu z artystką.
Audio

Bilety na EURO 2012, motocykl zbudowany specjalnie dla Orkiestry czy samochód terenowy, którym jeździł ostatnio Adam Małysz... Od wielu lat znane osobistości i duże firmy przekazują swoje pamiątki i cenne rzeczy na licytacje, aby wesprzeć doroczną akcję Jurka Owsiaka.

/

Dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy powiedział, że jest sporo atrakcji dla kibiców sportowych. Można na przykład wylicytować koszulki Jerzego Dudka i Cristiano Ronaldo, rękawice Tomasza Adamka, kask Krzysztofa Hołowczyca i Tomasza Golloba czy spotkanie z Marcinem Gortatem i jego kolegami z drużyny Phoenix Suns.

 XX finał WOŚP - relacja na żywo>>>

Sporo atrakcji czeka też na fanów muzyki. Do zgarnięcia jest m.in. szapoklak należący do wokalisty Pidżamy Porno - Krzysztofa "Grabaża" Grabowskiego.

Na aukcjach Owsiaka jest też kilka gitar. Jest gitara basowa, na której nagrane były wszystkie płyty Republiki, albo gitara elektryczna, na której Glaca i zespół My Riot nagrali ostatni album. 

Wszystkie aukcje dostępne są na stronie www.aukcje.wosp.org.pl

***

W niedzielę 8 stycznia od 10.30 do 20.30 Program 1 Polskiego Radia po raz kolejny weźmie udział w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Naszym słuchaczom proponujemy "Grę o złote serduszko WOŚP z trzema jedynkami". Tylko u nas do zdobycia złote serduszko jubileuszowego XX Finału o numerze 111 – otrzyma je osoba, która zadeklaruje najwyższą wpłatę na konto Orkiestry. Gra zakończy się o 20.15 – wtedy poznamy zwycięzcę. Finałowy program w studiu Jedynki prowadzić będzie Krzysztof Grzesiowski, w studiu nr 5 TVP będą Dorota Świerczyńska, Ewa Syta i Daniel Wydrych, po Warszawie wędrować będą Justyna Koć i Radosław Małkiewicz, relacje z Polski i ze świata nadsyłać będą przez całą niedzielę nasi korespondenci.

Razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Program I PR "gra z pompą" podczas XX Finału!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Licytuj choppera WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2012 15:15
Jurek Owsiak zaprezentował motocykl specjalnie przygotowany na kolejny, jubileuszowy Finał Orkiestry. Maszyna została skonstruowana i wykonana przez Paula Juniora Desingsa, znanego z programu "Amerykański Chopper".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na antenie Jedynki

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2012 12:00
Dziś XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na antenie Programu 1 Polskiego Radia, patrona akcji, informacje o jej przebiegu pojawią się już o 10.30 w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

WOŚP ratuje życie nie tylko dzięki sprzętowi

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2012 11:12
Ogromnie istotną rolę odgrywają także szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, jakie dzięki wsparciu Orkiestry są prowadzone m.in. w szkołach podstawowych.
rozwiń zwiń