X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zbieramy, licytujemy, gramy!

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2012 14:30
Pieniądze zbiera 120 tysięcy wolontariuszy nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie – informuje Jerzy Owsiak.
Audio

W tym roku granie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy rozpoczęła grać w Zakopanem. –  Wystartowaliśmy o godz. 9.00 rano. Ruszyliśmy z biegiem "Policz się z cukrzycą". Takie biegi odbywają się dziś w całej Polsce. W Warszawie taki bieg odbył się o godz. 13.45. To jest niesamowite, że kilka tysięcy pakietów dla biegaczy rozeszło się w kilkadziesiąt godzin. Ludzie nas wspierają. W zdrowym ciele – zdrowy duch! Ruszamy się, jesteśmy aktywni, solidaryzujemy się z ludźmi chorymi na cukrzycę – opowiada szef Fundacji.

Również dziś ruszyły licytacje złotych serduszek. – Uwaga: numerek 111 licytujemy w Polskim Radiu. To jest już tradycją, że jeden numerek zostaje tutaj – podkreśla Owsiak.

Licytować można także wiele innych ciekawych rzeczy. – Licytujemy złote karty telefoniczne, nie wspomnę o amerykańskim chopperze, licytacji poddanych jest mnóstwo fajnych rzeczy, z którymi fajnie jest wspominać dzisiejszy dzień, czyli XX Finał WOŚP – dodaje dyrygent największej orkiestry świata.

 XX finał WOŚP - relacja na żywo>>>

(mb)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Wielka Orkiestra gra dla chorych dzieci

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2011 00:20
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy po raz 19. W tym roku zbiera pieniądze na rzecz dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Licytuj choppera WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 04.01.2012 15:15
Jurek Owsiak zaprezentował motocykl specjalnie przygotowany na kolejny, jubileuszowy Finał Orkiestry. Maszyna została skonstruowana i wykonana przez Paula Juniora Desingsa, znanego z programu "Amerykański Chopper".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Licytuj wywiad z Dodą!

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2012 12:30
Od wielu lat znane osobistości i duże firmy przekazują swoje pamiątki i cenne rzeczy na licytacje, aby wesprzeć doroczną akcję Jurka Owsiaka. Fani Dody mogą w tym roku wylicytować możliwość przeprowadzenia wywiadu z artystką.
rozwiń zwiń

Czytaj także

WOŚP: zaczynamy pod Tatrami

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2012 13:42
Krzysztof Dobies (rzecznik WOŚP): Nie martwimy się, że zabraknie entuzjazmu. Nigdy tak się nie zdarzyło.
rozwiń zwiń