X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przeboje przyjaciół radiowej Jedynki 3 listopada godz. 17:08

03.11.2018
Przeboje przyjaciół radiowej Jedynki 3 listopada godz. 17:08
O Audycji

Przeboje przyjaciół radiowej Jedynki 3 listopada godz. 17:08

W sobotę wieczorem wśród przyjaciół słuchamy muzyki, którą lubimy. Łączą nas piosenki, które znamy i te, nowe, zaproponowane przez innych. Jest taka szlachetna ciekawość pozwalająca oglądać grzbiety książek i tytuły płyt w domu kogoś lubianego, nowo poznanego, fascynującego albo koleżanki. Bierze się z tego interesująca rozmowa, zamyślenie i zasłuchanie. Jesteśmy u Kogoś, ale Ktoś może być u nas w studiu z płytami, z piosenkami. To w pierwszej godzinie. W drugiej: utwory polecane przez Państwa, naszego gościa, zagranicznego korespondenta, muzycznego eksperta oceniamy w głosowaniu i włączamy do naszych Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki, czyli nowych piosenek, ale też starszych, nuconych, takich na przesłanie bliskim i do zawrotu głowy, gdy kochamy lub kiedy wspominamy miłość… Głosujemy na stronie www.polskieradio.pl/PPR1. Propozycje do listy można zgłaszać też sms-owo pod numer 71151, poprzedzając swój typ skrótem PPR1. Zapraszam do współtworzenia takiego zestawu. Zbigniew Krajewski

Prowadzący:

Goście:

Data emisji: 03.11.2018

Playlista