X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyczny debiut Katarzyny Warnke

Przez wiele lat grała w teatrze, najpierw w Starym Narodowym Teatrze w Krakowie, później w TR Warszawa. Porzuciła jednak teatr, by zająć się filmem. Od kilku lat gra u Patryka Vegi, a także nie schodzi z okładek kolorowych pism. 
Katarzyna Warnke
Katarzyna WarnkeFoto: PAP/Konrad Kalbarczyk
O Audycji

- Showbiznes jest bardzo ciekawym zjawiskiem i nie lubię obrażania się na niego. Jeśli ktoś jest mądry, to czytając słowo "showbiznes" rozumie je właściwie oraz to, co za tym idzie i co z tego można mieć - mówi aktorka.

Katarzyna Warnke zdradza w rozmowie z Martyną Podolską, że po graniu na przestrzeni ostatnich kilku lat w filmach, zaczyna tęsknić do "dawnej przestrzeni". - Powrotem do niej będzie chyba muzyka. Od kilku lat noszę się z tym, żeby wypuścić swoje piosenki. Spotkałam odpowiednią osobę i myślę, że w przeciągu miesiąca wyjdzie nasz singiel - mówi. 

Jakiego typu muzykę nagrywa Katarzyna Warnke? W jakim języku lubi śpiewać? Skąd pomysł na aktorstwo? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. 

***

Tytuł audycji: "Po drugiej stronie lustra" w cyklu "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Martyna Podolska 

Gość: Katarzyna Warnke (aktorka)

Data emisji: 11.02.2019

Godzina emisji: 23.05

kh

Playlista