X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Teatr jako obraz. O Festiwalu Scenografii i Kostiumów oraz kolejnej edycji "Kontrapunktu"

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 21:09
W kalendarz polskich wydarzeń kulturalnych na stałe wpisały się festiwale teatralne. Wczoraj (26.04) zakończyła się 3. edycja Festiwalu Scenografii i Kostiumów "Scena w Budowie" w Lublinie, a w kolejnym tygodniu rozpoczyna się Przegląd Teatrów Małych From w Szczecinie, który jest jednym z najstarszych i największych polskich festiwali teatralnych. 
Audio
  • Rozmowa o festiwalu "Scena w budowie" oraz Przeglądzie Teatrów Małych Form "Kontrapunkt" (Kulturalna Jedynka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay/purple_confetti
Tytuł Kulturalna Jedynka 2019/04/26 21:00
Prowadzący Podolska Martyna
Opis

W Lublinie w piątek kończy się Festiwal Scenografii i Kostiumów "Scena w Budowie" stworzony przez reżysera, scenografa, twórcę Sceny Plastycznej KUL, prof. Leszka Mądzika. O roli scenografii i kostiumów we współczesnym teatrze opowiedział pomysłodawca festiwalu. Natomiast, w poniedziałek, specjalnym prologiem, rozpoczął się w Szczecinie 54 Kontrapunkt czyli Przegląd Teatrów Małych Form. O programie festiwalu opowiedzieli Paweł Niczewski (przewodniczący zespołu programowego) oraz Daniel Źródlewski, rzecznik festiwalu.

Goście Leszek Mądzik, Daniel Źródlewski, Paweł Niczewski
Playlista
Tagi

Czytaj także

Aleksandra Konieczna: Skończenie szkoły teatralnej jeszcze o niczym nie świadczy

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2019 09:45
Aleksandra Konieczna to aktorka, która przeszła twórczą ewolucję zaczynając w teatrze, a kończąc na filmie. Otrzymała nominację do Polskich Nagród Filmowych Orły 2019 za rolę Igi Cembrzyńskiej w filmie "Jak pies z kotem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyczny debiut Katarzyny Warnke

Ostatnia aktualizacja: 12.02.2019 12:08
Przez wiele lat grała w teatrze, najpierw w Starym Narodowym Teatrze w Krakowie, później w TR Warszawa. Porzuciła jednak teatr, by zająć się filmem. Od kilku lat gra u Patryka Vegi, a także nie schodzi z okładek kolorowych pism. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

44. Opolskie Konfrontacje Teatralne

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2019 05:05
Do Opola warto przyjechać nie tylko w trakcie Festiwalu Polskiej Piosenki. Powodów kulturalnych, aby udać się do tego miasta jest wiele. Do niedzieli (14.04) potrwają 44. Opolskie Konfrontacje Teatralne.
rozwiń zwiń