X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polska i Świat 18.05.2019

Polska i Świat 18.05.2019
O Audycji
Tytuł Polska i świat 2019/05/18 22:00
Prowadzący Chyra Ewa
Opis

Spotkanie organizowane przez marszałka woj. śląskiego w Katowicach z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego/p. Lis Wystąpienie J. Kaczyńskiego w Krakowie/M. Fabisiak Obchody 75. rocznicy bitwy pod Monte Cassino/T. Zielenkiewicz Wizyta prezydenta RP Andrzeja Dudy z małżonką we Włoszech w związku z obchodami 75. rocznicy bitwy o Monte Cassino/K. Darmoros Likwidacja schroniska dla 200 bezdomnych przy ul. Skaryszewskiej w Warszawie/E. Tylus Jest już gotowa lista skatalogowanych gospodarstw agroturystycznych, które realizują projekt "Małopolska wieś z tradycją". Gospodarze oferują turystom warsztaty, prezentują regionalną kuchnię, historię miejsca, lokalne zabytki i folklor czyli tradycje "małej ojczyzny”/M. Chrobak

Goście Andrzej Duda, Beata Szydło, Mateusz Morawiecki, Jarosław Kaczyński
Playlista
Tagi
Playlista