X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kulturalna Jedynka 15 września godz. 22:10

Kulturalna Jedynka 15 września godz. 22:10
O Audycji
Tytuł Kulturalna Jedynka 2019/09/15 22:00
Prowadzący Montowski Michał
Opis

W tym tygodniu (21-29.09) zaczyna się VI Festiwal Kino Dzieci, jedna z najwyżej w Europie ocenianych imprez tego typu, a w niej odbędzie się retrospektywa twórczości zmarłego w tym roku Stanisława Jędryki, autora takich filmów i seriali jak: Do przerwy 0:1 (serial), Paragon gola, Wakacje z duchami (serial) Podróż za jeden uśmiech (serial i film) Stawiam na Tolka Banana (serial) Szaleństwo Majki Skowron (serial). Wydarzenie zapowie dyr. festiwalu Maciej Jakubczyk Podczas poznańskiego festiwalu kryminału Granda (20-22.09.) nastąpi ogłoszenie zwycięzców konkursu Programu Niepodległa na kryminał z okazji stulecia polskiej policji. O tym wydarzeniu oraz o konkursie - plebiscycie na najlepszy polski kryminał stulecia - mówi Kamil Wnuk z Biura Programu Niepodległa. Teatr Współczesny - rozpoczyna swój siedemdziesiąty, jubileuszowy sezon - o dokonaniach i planach mówi dyrektor, Maciej Englert. Premierą sezonu jest "Wstyd" w reżyserii Wojciecha Malajkata. Wojciech Zaniewski laureatem Grand PRIX 7. Międzynarodowego Biennale Pasteli, który rozstrzygnięto w Nowym Sączu. Do konkursu zgłosiło się ponad 330 artystów z 33 krajów zgłaszając łącznie 828 prac. Te najwyżej ocenione przez jury zostały wyeksponowane na wystawie pokonkursowej w BWA Sokół. Wśród nich znalazły się dwie prace Wojciecha Zaniewskiego pośród ponad 200 prac 130 autorów. Wystawę można oglądać do 3 listopada tego roku. 3 minuty o teatrze Ewy Heine: "Klub winowajców"- Scena debiutów przy Teatrze WarSawy

Goście Maciej Jakubczyk, Kamil Wnuk
Playlista
Tagi
Playlista
  • RAZ DWA TRZY - I tak warto żyć
  • GIULIA Y LOS TELLARINI - Barcelona
  • Vaya Con Dios - Don't Cry For Louie
  • JERZY MATUSZKIEWICZ - Podróż za jeden uśmiech