X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kulturalna Jedynka 16 października godz. 21:06

Kulturalna Jedynka 16 października godz. 21:06
O Audycji
Tytuł Kulturalna Jedynka - Moje książki 2019/10/16 21:00
Prowadzący Mikołajczuk Magdalena
Opis

1.Jak w Oldze Tokarczuk rodzą się pomysły na opowiadania, a jak na długą powieść? Dlaczego nagrodę Bookera odbierała w 30-letnich kolczykach? Bez czyjej pomocy nie zaistniałaby na światowym rynku? Między innymi o tym Olga Tokarczuk opowiadała w wywiadach udzielonych radiowej Jedynce, których fragmenty przypomnimy z okazji przyznania pisarce Literackiej Nagrody Nobla. 2.Spotkanie z jednym z najbardziej znanych kanadyjskich pisarzy Billem Gastonem, autorem opowiadań z tomu "Bogowie pokazują klaty" (w tłumaczeniu Kai Gucio i Krzysztofa Majera). To dziewiętnaście niebanalnych historii, poważnych albo absurdalnie śmiesznych, między innymi o poecie, który nęka wierszami nieuczciwego sprzedawcę samochodów, o kobiecie stopniowo umierającej od orgazmów, o ośmiolatce szukającej Jezusa w zupie i telewizorze. Bill Gaston, oprócz nauczania na różnych uniwersytetach, pracował też jako drwal, przewodnik połowów łososia i zawodowy hokeista na południu Francji.

Goście Bill Gaston
Playlista
Tagi
Playlista
  • Cohen Leonard - Dance me to the end of love