Koncert Alicji Majewskiej [POSŁUCHAJ]

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2021 17:09
W radiowej Jedynce wystąpiła Alicja Majewska. Było to powtórzenie koncertu, który odbył się 30 kwietnia 2019 roku w ramach popularnego cyklu kameralnych spotkań z muzyką i artystami całego świata "Scena Szpilmana - Jedynka Live!".
Alicja Majewska
Alicja MajewskaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Legenda polskiej estrady Alicja Majewska wystąpiła z repertuarem przygotowanym specjalnie na ten wieczór. Koncert prowadzili Maria Szabłowska i Marcin Kusy.


Posłuchaj
44:07 2021_05_23 17_09_06_PR1_koncertowa_jedynka.mp3 Koncert Alicji Majewskiej w ramach Sceny Szpilmana (Koncertowa Jedynka)

 

- Zapraszam Państwa do posłuchania na antenie Programu 1 Polskiego Radia bezpośredniej transmisji mojego koncertu. Zaśpiewam parę piosenek z najnowszej płyty "Żyć się chce", parę - ciągle dla mnie nowych - z poprzedniej płyty "Wszystko może się stać", no i pewnie jakiś mój evergreen. Przy fortepianie oczywiście Włodzimierz Korcz, a towarzyszyć nam będzie kwartet smyczkowy Warsaw Opera Quartet, z którym koncertujemy już siódmy rok, i który uczestniczył w nagraniu obydwu wymienionych płyt. Bardzo serdecznie zapraszam! - mówiła przed koncertem Alicja Majewska.

"Scena Szpilmana - Jedynka Live!" to cykl koncertów na antenie radiowej Jedynki, które odbywają się w studiu im. Władysława Szpilmana.


Czytaj także

Alicja Majewska zdradza szczegóły występu w Studiu Szpilmana

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 18:00
We wtorek 30 kwietnia w radiowej Jedynce wystąpi Alicja Majewska. Koncert odbędzie się w ramach popularnego cyklu kameralnych spotkań z muzyką i artystami całego świata "Scena Szpilmana - Jedynka Live!". Cały występ będzie transmitowany na antenie radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Izabela Trojanowska na Scenie Muzycznej Polskiego Radia. Zobacz koncert WIDEO!

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2021 19:45
Scena Muzyczna Polskiego Radia rozpoczęła swą działalność od mocnego akordu: w sylwestrową noc na jej inaugurację w radiowym studiu S3 wystąpili: Wojtek Cugowski z zespołem, Jarecki, Małgorzata Ostrowska, Lanberry, Izabela Trojanowska, grupa Łąki Łan i Kamp! To była prawdziwa muzyczna i wizualna uczta dla słuchaczy w każdym wieku.
rozwiń zwiń