X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Marta Żmuda-Trzebiatowska: wycofałam się w stronę teatru

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2013 18:02
- Jest mi tu bardzo dobrze. W teatrze fajne jest to, że ma się kontakt z publicznością i dostaje się zwrot włożonej energii tu i teraz. W postaci braw widzów, ich uśmiechu, kwiatów i rozmów już po spektaklu - mówiła w Jedynce Marta Żmuda-Trzebiatowska.
Audio
  • Marta Żmuda-Trzebiatowska o pracy w teatrze, powrocie do filmu i akcji "Choinki Jedynki" (Sobota z Radiową Jedynką)
Marta Żmuda-Trzebiatowska: wycofałam się w stronę teatru
Foto: Piotr Grabka/PR

Popularna aktorka uspokoiła również wszystkich fanów, którzy czekają na jej kolejne role filmowe. - Bardzo lubię teatr i nigdy z niego nie zrezygnuję, ale powoli też zaczynam tęsknić za kamerą. Myślę, że w przyszłym roku zagram znowu w filmie - zdradziła w "Sobocie z Radiową Jedynką".

Odwiedź kanał kulturalny Polskiego Radia na YouTube >>>

Marta Żmuda-Trzebiatowska od czterech lat związana jest z warszawskim Teatrem Kwadrat, który znany jest z komediowego repertuaru. Choć ten gatunek często bywa w Polsce niedoceniany, ona sama uważa go za całkowicie równoprawny z dramatem. - Piekielnie trudno rozśmiesza się ludzi. Mój teatr ma przy tym taką ideę, że nie chcemy rechotu na sali, tylko fajnej i inteligentnej rozrywki. I staramy się ten poziom trzymać - podkreślała aktorka.

Marta
Marta Żmuda-Trzebiatowska ze swoją pracą

Marta Żmuda-Trzebiatowska była jedną z gwiazd, które przyłączyły się do tegorocznej akcji "Choinki Jedynki". Obraz przez nią wykonany osiągnął podczas licytacji cenę tysiąca złotych. Łącznie wszystkie prace, wraz z tymi wykonanymi przez dzieci oraz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Stowarzyszenia Debra Polska "Kruchy Dotyk", zostały sprzedane za rekordową sumę ponad 120 tys. złotych!

Choinki Jedynki 2013 - finał marzeń! >>>

- Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. Wydaje mi się, że jest to obowiązek każdej osoby publicznej. Pamiętam, że kiedy kilka lat temu odbierałam Telekamerę, to sobie pomyślałam, że to ogromny kredyt zaufania od ludzi. Wiedziałam, że muszę go jakoś spłacić w postaci, po pierwsze, dobrych ról, a po drugie – uczestniczenia w tego typu akcjach. Każdy z nas powinien w sobie czuć taki obywatelski obowiązek - tłumaczyła.

W podziękowaniu za udział w akcji "Choinki Jedynki" Marta Żmuda-Trzebiatowska otrzymała od prowadzącej audycję Małgorzaty Raduchy książkę "Tola Mankiewiczówna - Jak za dawnych lat".

pg

Komentarze1
aby dodać komentarz
berto172013-12-14 19:37 Zgłoś
Piękna dziewczyna.

Czytaj także

Al Pacino usłyszał od niego, że gra w słabych filmach

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2013 15:00
- Jestem trochę rozczarowany jeśli chodzi o wybór niektórych filmów, w których Al Pacino brał udział w ciągu ostatnich 10 lat. Powiedziałem mu o tym. W końcu przyjaciele powinni być ze sobą szczerzy - mówił w Jedynce amerykański dziennikarz Larry Grobel.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Pokora: to nie ja powinienem grać w "Poszukiwanym..."

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2013 18:00
- A nawet jeżeli, to dziś zagrałbym to zupełnie inaczej. Aktor musi tylko powtórzyć to, co życzy sobie reżyser. Ja tak właśnie zrobiłem, a mogłem trochę inaczej, trochę lepiej, głębiej i zabawniej - mówił w Jedynce Wojciech Pokora.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polacy w Hollywood. Kluczem do ich sukcesu stał się profesjonalizm

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2013 12:36
- Jeżeli człowiek zakasuje rękawy i ma przy tym talent to w końcu się przebije - powiedziała w radiowej Jedynce Agnieszka Niezgoda, współautorka książki o Polakach, którzy odnieśli sukces jako reżyserzy, scenografowie i autorzy muzyki do filmów.
rozwiń zwiń