Ten Years After - nowy początek legendy

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2015 17:30
- Mamy nowy skład i nowy repertuar. Ostatni album świetnie się sprzedaje. To dla nas dobry znak - mówi Ric Lee z Ten Years After.
Audio
  • Ric Lee z Ten Years After przed koncertem zespołu w Warszawie (Sobota z Radiową Jedynką)
Tegoroczny Festiwal Legend Rocka rozpocznie się od koncertu Ten Years After w Teatrze Imka
Tegoroczny Festiwal Legend Rocka rozpocznie się od koncertu Ten Years After w Teatrze ImkaFoto: materiały promocyjne/Peter Albert

Legendarny blues-rockowy zespół wystąpił w sobotę 23 maja w warszawskim Teatrze Imka. Będzie to wstęp do 9. Festiwalu Legend Rocka, który w lipcu zawita do Doliny Charlotty. W stolicy Ric Lee i jego koledzy zagrają zarówno materiał z najnowszej płyty "The name remains the same", jak i swoje najbardziej znane utwory z ostatniego półwiecza.

Gość Jedynki zdradził również, że grupa pracuje już nad kolejnym albumem. - W ubiegłym tygodniu spotkaliśmy się w moim domowym studio i mamy już osiem niezłych piosenek. Z tym materiałem jesteśmy gotowi do nagrania albumu studyjnego. Mam nadzieję, że nowa płyta ukaże się pod koniec tego roku, a najpóźniej w początkach 2016 - ocenia perkusista Ten Years After.

W audycji wspominano również Alvina Lee - zmarłego przed dwoma laty lidera zespołu.

***

Przygotował: Kajetan Tłokowski

Gość: Ric Lee (perkusista Ten Years After)

Data emisji: 23.05.2015

Godzina emisji: 15.29

Materiał wyemitowano w audycji "Sobota z Radiową Jedynką"

pg/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Festiwal Legend Rocka zaczyna się w… Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2015 15:36
- Postanowiliśmy w tym roku rozpocząć sezon koncertem grupy Ten Years After, który odbędzie się w Teatrze "Imka" 23 maja - mówił w Jedynce Mirosław Wawrowski, organizator wydarzenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Doliną Charlotty już wkrótce zawładną barbecue i enduro

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2015 13:41
Festiwal Legend Rocka to już marka. W tym roku w Dolinie Charlotty wystąpią ZZ Top, Carlos Santana i Robert Plant. Jeśli jednak ktoś nie chce czekać do lipca, może odwiedzić okolice Słupska wcześniej.
rozwiń zwiń