X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Jeszcze nie dotknąłem swoich pieniędzy"

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2012 11:38
Za trzy miesiące skończy 18 lat, a już zdążył wystąpić w kilkudziesięciu produkcjach telewizyjnych, filmowych i dubbingowych. Gościem "Soboty z radiową Jedynką" był Maciej Musiał, aktor znany m.in. z seriali "Rodzinka.pl" i "Hotel 52".
Audio
Maciej Musiałkadr z serialu Hotel 52
Maciej Musiał/kadr z serialu "Hotel 52"Foto: materiały promocyjne

Na swój pierwszy casting trafił w wieku 9 lat i od tamtej pory z powodzeniem łączy karierę aktorską z edukacją. W tej chwili jest uczniem prestiżowego liceum im. Jana Kochanowskiego w Warszawie.

- Już jak składałem papiery, to zapytałem pana dyrektora, czy mógłbym zaliczać materiał w jakimś innym terminie. I rzeczywiście tak jest. Jak mam okres zdjęciowy, to zdarza mi się wpadać do szkoły na 2-3 godziny, by zaliczyć wszystko hurtem - mówił w Jedynce.

Aktor przyznał, że popularność czasem mu w życiu pomaga, a czasem nie. Niektórzy ludzie są do niego uprzedzeni i z góry traktują jak "lansiarza". - Gdy zaczynałem grać, to chodziłem do szkoły z ludźmi, których znałem praktycznie od urodzenia. W końcu przyszło mi zmienić szkołę na liceum. Było to akurat w momencie, gdy w telewizji pojawiła się "Rodzinka.pl". Ludzie zaczęli mnie wtedy traktować z dużym dystansem. Dopiero gdy trochę pogadaliśmy, to mijało - wspominał.

Maciej Musiał bardzo wcześnie zaczął zarabiać pieniądze, ale kontrolę nad nimi mają jego rodzice. - Tak naprawdę jeszcze ich nie dotknąłem. Rodzice postanowili, że dopóki nie skończę 18 lat, nie będę miał do nich dostępu poza miesięcznym kieszonkowym. Starcza mi żeby czasami wyjść gdzieś z kolegami - mówił.

Młody aktor, mimo dużej popularności, nie uważa również, by odbiła mu przysłowiowa "woda sodowa". - Wiadomo, że każdy się zmienia. Odkąd zacząłem grać w "Rodzince.pl" minęły trzy lata. To jest okres, gdy młodzi ludzie bardzo się zmieniają. I ja w tym sensie się zmieniłem, ale na pewno nie odbiła mi sodówka - podkreślał.

Gościem "Soboty z radiową Jedynką" był również Damian Skoczyk, niespełna 17-letni piosenkarz.

Posłuchaj co obaj młodzi artyści mówili w rozmowie z Małgorzatą Raduchą.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Aktorom trudno było myśleć... jak żołnierze

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2012 13:20
Wcale nie marsz, walka, musztra, ani strzelanie. Podobno aktorom na planie serialu "Misja Afganistan” najtrudniej było… stać się żołnierzami mentalnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najgenialniejszy neurotyk w Krakowie?

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2012 14:11
Rynek Główny i Sukiennice w filmie Woody Allena? Władze miasta marzą o takiej reklamie i od pewnego czasu starają się zachęcić znanego reżysera do przyjazdu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ścisły umysł nie przeszkodził jej zostać scenarzystką

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2012 18:05
Ewę Wencel telewidzowie kojarzą z rolami w wielu telewizyjnych produkcjach, m.in. w "Czasie honoru". Mało kto wie natomiast, że jest ona również współautorką scenariusza tego popularnego serialu.
rozwiń zwiń