X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Katarzyna Dąbrowska płakała przez inną Kasię

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2013 19:59
Serial "Na dobre i na złe" to tylko fragment jej zawodowej działalności. O innych pasjach Katarzyna Dąbrowska opowiadał w Jedynce.
Audio
  • Katarzyna Dąbrowska w "Sobocie z radiową Jedynką"
Katarzyna Dąbrowska w studiu radiowej Jedynki
Katarzyna Dąbrowska w studiu radiowej JedynkiFoto: Andrzej Gralewski/PR

Jej pierwszy, duży sukces wiąże się piosenką francuską. Kiedy była jeszcze w liceum wzięła udział w Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie. Bardzo to przeżyła. - Podczas recitalu Katarzyny Groniec popłakałam się - przyznała Katarzyna Dąbrowska , aktorka stołecznego teatru Współczesnego, ale też piosenkarka.
Inne, znaczące festiwale to Wrocław i Festiwal Piosenki Aktorskiej oraz Kraków z festiwalem Piosenki Studenckiej. Szczególnie z udziałem w tym ostatnim wiązały się różne przygody...
Katarzynie Dąbrowskiej wielką popularność przyniosła rola lekarki w serialu "Na dobre i na złe". Gra w nim już cztery lata i nie zamierza na tym kończyć. Jej zdaniem serial i rola rozwijają się w dobrym kierunku. - Nie traktuje tego jak chałturę - zapewniała aktorka w "Sobocie z radiową Jedynką" . Tym bardziej, że w serialu grają uznani aktorzy, jej mistrzowie - jak mówiła - o znaczącym dorobku.

Katarzyna
Katarzyna Dąbrowska

Artystka bardzo ceni sobie pracę w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Jej zdaniem, tylko w teatrze aktor może pokazać całą gamę swych możliwości, bo "raz gra królową duńską w spektaklu Szekspira, a innym razem ma rolę śpiewaną".

Gość radiowej Jedynki przygotowuje się teraz do wydania płyty z piosenkami Agnieszki Osieckiej. Udziela się też w zespole Amok, który tworzą z nią Agnieszka Judycka i Monika Węgiel.
Katarzyna Dąbrowska ma też związki z Polskim Radiem. Bierze udział w nagrywaniu serialu radiowego "W Jezioranach" . Gra sepleniącą inseminatorkę, podkochującą się w jednym z bohaterów - Adamie.
Posłuchaj całej rozmowy, która prowadził Paweł Sztompke.
(ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Porozumienie pokoleń. Mistrz i uczeń

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2012 12:09
Na przykładzie Katarzyny Dąbrowskiej i Andrzeja Strzeleckiego autorka reportażu Dorota Boniecka-Górny pokazuje relacje mistrz i uczeń. Jak wiele możemy się od siebie nauczyć? Czy potrafimy znaleźć porozumienie międzypokoleniowe?
rozwiń zwiń