Serduszko numer 22 wylicytowane w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2014 06:00
Do ostatniej chwili trwała zażarta walka między panem Edwardem z Kosowa a panią Teresą z Warszawy. Ostatecznie serduszko pojedzie do Kosowa.
Audio
  • Końcowa licytacja serduszka WOŚP z numerem 22 w studiu radiowej Jedynki
Krzysztof Grzesiowski (L) i Daniel Wydrych (P) z serduszkiem nr 22 licytowanym podczas ubiegłorocznego Finału WOŚP
Krzysztof Grzesiowski (L) i Daniel Wydrych (P) z serduszkiem nr 22 licytowanym podczas ubiegłorocznego Finału WOŚPFoto: Andrzej Gralewski/PR

15 tysięcy złotych zaoferował pan Edward i został zwycięzcą licytacji w radiowej Jedynce. To już jego drugie takie trofeum. W ubiegłym roku pan Edward wylicytował serduszko z numerem 40, bo 40 lat istnienia na antenie świętowały "Sygnały dnia".

Pani Teresa, która tak dzielnie stawiała czoła zaoferowała 7 tysięcy złotych na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dyrektor
Dyrektor radiowej Jedynki Kamil Dąbrowa podczas końcowej licytacji serduszka WOŚP nr 22

Na licytacji serduszka nie kończy się możliwość wsparcia Orkiestry. Radiowa Jedynka przygotowała specjalne atrakcje dla słuchaczy.

Wylicytować można m.in. wyjazd z ekipą Lata z Radiem na dowolnie wybrany weekend trasy koncertowej 2014 , kubek z logo radiowej Jedynki i autografami dziennikarzy "Sygnałów Dnia" oraz możliwość współprowadzenia "Muzycznej Jedynki".

Licytować można do 21 stycznia.

Zapraszamy do licytacji.

(ag)

Zobacz więcej na temat: Kamil Dąbrowa WOŚP 2014

Czytaj także

WOŚP: 543 mln zł przez 21 lat. Jak Owsiak wydaje i rozlicza pieniądze

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 12:54
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko wielkie serce Polaków, poświecenie Jurka Owsiaka i wielkie zaangażowanie organizatorów i tysięcy instytucji i firm wspierających leczenie dzieci a ostatnio seniorów. To ponad 543 mln zł, które zebrano i wydano na sprzęt medyczny przez 21 lat. Zobacz jak wydawane i rozliczane są pieniądze.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jedni chwalą, drudzy krytykują. WOŚP dzieli polityków

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 18:20
Dla jednych szlachetna akcja charytatywna. Dla innych - jedna z wielu zbiórek pieniędzy zorganizowana przy ogromnym wsparciu państwa. Politycy są podzieleni w ocenach efektów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chcesz nawrzucać WOŚP? Zrób to dzisiaj

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2014 20:46
WOŚP krytyka się nie przejmuje. I apeluje bardzo, żeby wrzucać do puszek wolontariuszy monety i banknoty tak długo, jak się da.
rozwiń zwiń