X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Już 13. raz wystartowały "Choinki Jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2014 09:50
Choć za oknem Złota Polska Jesień to wystartowała nasza świąteczna akcja "Choinki Jedynki". I choć do Bożego Narodzenia ponad dwa miesiące, to akcję rozpoczynamy teraz, aby zachęcić dzieci do wzięcia udziały w konkursie, a także by dać im czas, na stworzenie pracy i przesłanie jej do nas.
Audio
  • Anna Dymna rozpoczyna akcję "Choinki Jedynki" (Leniwa niedziela/Jedynka)
Małgorzata Kownacka, dobry duch Choinek Jedynki, z jedną z prac z ubiegłych lat
Małgorzata Kownacka, dobry duch "Choinek Jedynki", z jedną z prac z ubiegłych latFoto: Wojciech Kusiński/PR

Prace plastyczne będą tworzyć nie tylko dzieci, ale również dorośli.

Przyjemność z rysowania przyniesie także radość osobom bardzo potrzebującym naszego wsparcia. Najpiękniejsze obrazki zostaną zlicytowane na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji Andrzeja Brandstattera "ProArtis".

Anna Dymna mówiła w radiowej Jedynce, że już się cieszy, bo też przygotuje pracę na aukcję. - Ukleję ją z masy solnej. Jeszcze nie wiem co, ale zrobię kilka rzeczy - obiecuje. Będą to pewnie choinki, aniołki i inne rzeczy, które kojarzą się ze świętami. Jej podopieczni już malują rysunki na licytację.

Aktorka podkreśla, że jeśli robi się coś dla kogoś i ci ludzie się z tego cieszą, to darczyńca sam staje się szczęśliwy. A ponieważ ona bierze udział w akcji już po raz 7., to postanowiła, że będzie się dzieliła z innymi fundacjami zebranymi funduszami.

>>> Zobacz prace z ubiegłego roku

"Choinki Jedynki" są skierowane do dzieci i młodzieży w wieku od lat 6 do 16 lat, z zerówek, szkół podstawowych i gimnazjalnych. To konkurs plastyczny pod hasłem Symbole świąt, czyli co najbardziej kojarzy się nam ze świętami  Bożego Narodzenia. Technika dowolna. Format  prac: od A4 (210x297 mm) do A0 (841x1149 mm).    

5 grudnia 2014 na antenie Pierwszego Programu Polskiego  Radia odbędzie się całodzienna aukcja 32 dzieł: 6 prac przygotowanych przez podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko", 6  prac przekazanych przez Fundację Andrzeja Brandstattera "ProArtis" i 20 rysunków nadesłanych w ramach konkursu "Choinki Jedynki".

23 listopada 2014 osoby znane i szanowanie (naukowcy, artyści, sportowcy) w budynku Polskiego Radia przy al. Niepodległości 77/85 w Warszawie malowali własną wizję SYMBOLI ŚWIĄT.  Na aukcje osób dorosłych swoje prace przekażą także małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska, która po raz drugi objęła patronatem honorowym naszą akcję charytatywną oraz współorganizatorka "Choinek Jedynki" pani Anna Dymna.

Wielkie malowanie Przyjaciół Choinek Jedynki >>>

6 - 13 grudnia 2014 (sobota - piątek) - codziennie na żywo relacje antenowe z kolejnych 7 miast.  W studiu plenerowym licytacje obrazów wykonanych charytatywnie przez dorosłych na rzecz akcji i aukcji poprowadzą Roman Czejarek i Karolina Rożej.                                                        
>>>Dowiedz się więcej o Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

>>>Dowiedz się więcej o Fundacji Andrzeja Brandstattera "ProArtis"

/

(ag/bch)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Choinki Jedynki 2013. Licytacje prac Gwiazd - dziękujemy!

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2013 06:00
Od 2 do 8 grudnia w siedmiu miastach Polski będzie można wylicytować prace, jakie wykonali dla nas Przyjaciele Jedynki - ludzie kultury, sztuki, nauki i sportu. Zaś 12 grudnia na antenie radiowej Jedynki wielka licytacja prac nadesłanych przez dzieci na nasz konkurs.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Choinki Jedynki - finałowa licytacja prac gwiazd zakończona. Mamy rekord! [relacja na żywo]

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2013 14:00
Podczas ostatniej licytacji prac przygotowanych przez znakomitych Przyjaciół Radiowej Jedynki zebraliśmy 15 950 złotych. W ciągu siedmiu licytacji w siedmiu miastach Polski zebraliśmy blisko 80 tysięcy złotych! Przed nami wielki finał!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jaką wybrać choinkę? Rzecznik Lasów Państwowych radzi

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2013 20:45
Anna Malinowska nie ma wątpliwości, że święta Bożego Narodzenia należy spędzać przy naturalnym drzewku. - Jest ekologiczne, rosnąc pochłania tlenek węgla - tłumaczyła w radiowej Jedynce rzecznik Lasów Państwowych.
rozwiń zwiń