X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Współzałożyciel Fundacji "Wygrajmy Razem": wiem, ile może zdziałać pasja

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2015 18:14
- Oboje z Karolina jesteśmy osobami niepełnosprawnymi i wiemy, jak ważną rolę terapeutyczną i rehabilitacyjną może pełnić muzyka. Dlatego staramy się pomagać innym, żeby też mogli tę pasję w sobie rozwijać - mówi Łukasz Baruch.
Audio
  • Łukasz Baruch o Fundacji "Wygrajmy razem" (Niedziela z Jedynką)
- Wszystkim dzieciakom i młodzieży życzę, żeby kwiat sztuki zakwitł w Waszych sercach, głowach oraz umysłach i obudził w Was wizję pięknych świąt, które nadchodzą - mówi Łukasz Baruch
- Wszystkim dzieciakom i młodzieży życzę, żeby kwiat sztuki zakwitł w Waszych sercach, głowach oraz umysłach i obudził w Was wizję pięknych świąt, które nadchodzą - mówi Łukasz BaruchFoto: Leszek Szymański/PAP

W niedzielę (18.10) już po raz 14. wystartowała akcja charytatywna Pierwszego Programu Polskiego Radia "Choinki Jedynki". W tym roku pieniądze z licytacji będą trafią na konto Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji "Wygrajmy Razem", którą założyli wspólnie Łukasz Baruch i Karolina Żelichowska.

- Naszym celem jest przede wszystkim aktywizacja osób niepełnosprawnych, zwłaszcza w różnych dziedzinach kultury i sztuki. Sam 10 lat temu w wyniku wypadku samochodowego straciłem wzrok. Terapią okazała się dla mnie muzyka. Dzięki niej mogłem zapomnieć o tym, co przykrego mnie spotkało - tłumaczy laureat Festiwalu Piosenki Zaczarowanej z 2007 roku.

Co Fundacja "Wygrajmy Razem" zawdzięcza Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko", dowiesz się z nagrania audycji.

Regulamin konkursu "Choinki Jedynki" - "Magia świąt" >>>

Wszystkie informacje (zasady konkursu, niezbędne formularze itp.) oraz zdjęcia obrazów prezentowane będą pod adresem: choinkijedynki.polskieradio.pl.

***

Tytuł audycji: Niedziela z Jedynką

Prowadzi: Małgorzata Kościelniak

Gość: Łukasz Baruch (współzałożyciel Fundacji "Wygrajmy Razem")

Data emisji: 18.10.2015

Godzina emisji: 15.41

pg/bch

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anna Dymna: bardzo już tęskniłam za "Choinkami Jedynki"

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2015 13:56
- Cały rok czekam na ten czas radości. Zdążyłam zrobić już nawet jedną szopkę. Namawiam wszystkie dzieci, żeby również przygotowały swoje prace – mówi Anna Dymna, aktorka i założycielka Fundacji "Mimo Wszystko".
rozwiń zwiń