X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szczepkowska: czekamy na dary i rozmowy

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2012 12:20
- Dzieci często świetnie udają i nie pokazują po sobie, jak jest im źle. Wstydzą się przed rówieśnikami - podkreśla aktorka, ambasadorka akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" Joanna Szczepkowska.
Audio
Szczepkowska: czekamy na dary i rozmowy
Foto: Jacek Konecki/ PR

Trwa "Wielka Uliczna Zbiórka Darów", która rozpoczyna znaną i cenioną od lat akcję "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę". 

 W studiu "Leniwej Jedynki" Joanna Szczepkowska podkreśliła, że zbierane są nie tylko pluszaki i ubrania, ale także jedzenie. - Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że dziecku jest zupełnie nieźle podczas, gdy cierpi głód - dodała aktorka.

>> Czytaj więcej o akcji "Pomóż dzieciom przetrwać zimę"

W warszawskim sztabie akcji w budynku Polskiego Radia spotkali się także Andrzej Kopiczyński i Krystyna Gucewicz oraz Jerzy Iwaszkiewicz, którzy również wspierają akcję. - Jesteśmy tu po to, by zachęcić do przynoszenia darów, bo dzieci czekają na nasze serca - apelowali wraz z koordynatorką akcji Małgorzatą Kownacką.

Dodajmy, że podczas akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" nie są zbierane pieniądze. - Czekamy na dary i czekamy na rozmowy, Jesteśmy gotowi odpowiadać na wszelkie pytania - zachęca Joanna Szczepkowska. 

Więcej informacji na stronie www.pdpz.pl oraz pod numerem bezpłatnej infolinii 800 600 650.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę: uśmiech jest najważniejszy

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2012 08:52
- Uśmiech jest najważniejszy, ale żeby się uśmiechać trzeba poradzić sobie z kłopotem, który jest w głowie - mówiła w "Sygnałach dnia" Ewa Dados, pomysłodawczyni akcji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. Ruszyła zbiórka darów

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2012 07:26
Honorowy patronat nad akcją objęła małżonka Prezydenta RP Anna Komorowska. W Komitecie Honorowym jest m.in. Prezes Polskiego Radia S.A. Andrzej Siezieniewski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radio, jak magazyn św. Mikołaja. Dzięki słuchaczom!

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2012 16:00
- Wielką zbiórką darów dopiero rozpoczęliśmy akcję "Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Słuchacze nie zawiedli i radiowy korytarz pełen jest podarunków – mówiła na antenie radiowej jedynki koordynująca akcję charytatywną Małgorzata Kownacka.
rozwiń zwiń