X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Takiego zespołu jeszcze nie było!

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2013 21:06
Czterech braci, w tym bliźniacy, a każdy gra na innym instrumencie. - Postawiliśmy na siłę i wartość rodziny - o grupie PECTUS opowiadał w Jedynce jej lider Tomasz Szczepanik.
Audio
  • Tomasz Szczepanik i bracia, czyli muzyczna podróż zespołu Pectus (Leniwa Niedziela/Jedynka)
Tomasz Szczepanik (zespół Pectus)
Tomasz Szczepanik (zespół Pectus)Foto: PR/A.Szałowska

Ich "Barcelonę" nuci cała Polska, ale jak zdradza autor tekstów i najstarszy brat Tomasz Szczepanik, zaczynali od śpiewów przy choince, gry w orkiestrze i wystruganej z drewna gitary. - Mama marzyła, by zobaczyć nas razem na profesjonalnej scenie i jak widać marzenia się spełniają - opowiadał w rozmowie z Marią Szabłowską .

Choć zespół jest już znany od kilku lat, to w lutym tego roku ukazała się pierwsza "rodzinna" płyta Pectus - "Siła braci". - Każda z 11 piosenek-historii to wydarzenia z mojego życia, które przeżyłem, zaobserwowałem i dotyczą mnie bezpośrednio - mówił w "Leniwej Niedzieli".

/

Albumem bracia rozpoczęli muzyczną podróż po inspiracjach i miejscach, co słychać najlepiej w warstwie instrumentalnej. Kobza szkocka, gitara flamenco, gitara Dobro i flet irlandzki zabierają w tę podróż także słuchaczy.

Jak powstawały pierwsze kompozycje Tomka i co ma wspólnego z teatrem? Gdzie nagrywają bracia i jak radzą sobie z  konfliktami na tle muzycznym? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy!

Zobacz więcej na temat: MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak