X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Przegląd dokonań filmowych debiutantów "Młodzi i Film"

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2013 17:43
W poniedziałek 24 czerwca rozpoczyna się w Koszalinie 32. Festiwal Debiutów Filmowych "Młodzi i Film". W dwóch konkursach: dla twórców debiutujących filmami pełnometrażowymi oraz krótkometrażowymi.
Audio
  • Festiwal Młodzi i Film w Koszalinie (Magazyn bardzo filmowy/Jedynka)
Kadr z filmu Baczyński
Kadr z filmu "Baczyński"Foto: materiały promocyjne/Armand Urbaniak

"Młodzi i Film" to jedyny w kraju przegląd prezentujący najnowsze osiągnięcia reżyserów debiutantów, którzy zaczynają swą działalność jako profesjonaliści w branży filmowej. Ich dokonania ukazywane są w szerokim kontekście filmowej kultury polskiej, gdyż do konkursów selekcjonowane są, poza filmami profesjonalistów, także filmy produkowane niezależnie.
- Na festiwalu swe pierwsze kroki stawiali uznani później reżyserzy - Agnieszka Holland i  Krzysztof Zanussi - przypomina Anna Serdiukow, rzeczniczka festiwalu. Film Zanussiego z 1973 roku "Iluminacja" zostanie pokazany podczas otwarcia festiwalu w zrekonstruowanej wersji.
W tym roku zostaną pokazane filmy, które w większości nie miały jeszcze swych premier. - Mamy 11 pełnometrażowych fabuł w konkursie głównym, mamy 60 krótkich metraży w konkursie krótkiego metrażu na co składają się filmy fabularne, dokumentalne i animowane - informuje w radiowej Jedynce rzeczniczka. Będą wyświetlane też cztery debiuty zagraniczne, filmy jurorów, filmy studentów ASP. – To największa panorama debiutów polskich na mapie festiwalowej w Polsce - podkreśla Anna Serdiukow.  
Festiwalowi będą towarzyszyły imprezy muzyczne, będą też wystawy fotograficzne. Wstęp na wszystkie pokazy, panele dyskusyjne i wystawy jest bezpłatny.
W audycji również recenzje najnowszych premier w tym filmu Sofii Coppoli "Bling Ring". To oparta na faktach historia  nastolatków wkradających się do domów hollywoodzkich gwiazd, by przez chwilę pożyć ich życiem.
"Magazyn bardzo filmowy" prowadziła Joanna Sławińska.
(ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Długa droga od śmiechu do łez (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2012 16:48
Katarzyna Kwiatkowska kojarzona była dotychczas z ról komediowych. Ale ostatnio zabłysnęła rolą w filmie "Dzień kobiet" w reżyserii Marii Sadowskiej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Bling Ring": nowy film Sofii Coppoli

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2013 15:12
Na naszych ekranach komediodramat „Bling Ring” - w reżyserii laureatki Oscara Sofii Coppoli. To film oparty na prawdziwej historii, która wstrząsnęła Ameryką.
rozwiń zwiń