Dorota Osińska: czułam się źle w show "The Voice of Poland"

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2013 13:45
- Nie sprawdzam się jeśli mam zaśpiewać cover w oryginalnej tonacji i formie. Nie potrafię dobrze tego zrobić. Jestem w tym niewiarygodna i nieprawdziwa. Całą sobą emanuję niechęcią i złym nastrojem - powiedział w radiowej Jedynce piosenkarka i aktorka Dorota Osińska.
Audio
  • Dorota Osińska o udziale w show "The Voice of Poland" (Jedynka/Leniwa Niedziela)
Dorota Osińska w finale drugiej edycji show The Voice of Poland
Dorota Osińska w finale drugiej edycji show The Voice of Poland Foto: TVP/PAP/Archiwum/Jan Bogacz

Dorota Osińska ma na swoim koncie trzy płyty. Jej dotychczasowy repertuar tworzyli najwybitniejsi autorzy i kompozytorzy: Włodzimierz Korcz, Jerzy Satanowski, Zygmunt Konieczny, Jacek Cygan, Magda Czapińska i Ernest Bryll. Jednak największą popularność przyniósł jej udział w programie "The Voice of Poland", gdzie w finale znalazła się z Natalią Sikorą .

Osińska przyznała, że wzięła udział w show, by zrównoważyć swoją działalność pomiędzy śpiewaniem i występami w teatrze. - Zaczęło mi brakować śpiewania na scenie. Wspólnie z kolegami muzykami postanowiliśmy, że trzeba coś z tym zrobić. Zbiegło to się w czasie propozycją udziału w "The Voice of Poland"- powiedziała piosenkarka.

Przyznała jednak, że nie potrafiła się odnaleźć w formule show. - Źle się w tym czułam i wszyscy to widzieli - powiedziała Osińska zapewniając jednak, że przygoda bardzo jej się podobała. Piosenkarka podkreśliła, że dzięki udziałowi w programie osiągnęła to, co sobie założyła, by grać koncerty przed dużą publicznością.

Odwiedź kanał muzyczny Polskiego Radia na YouTube >>>

Dorota Osińska na co dzień występuje w warszawskim Teatrze Rampa. Jak tłumaczyła w rozmowie z Marią Szabłowską, aktorką do końca jednak się nie czuje. - Nie potrafię wszystkiego zagrać. Jeśli jestem w stanie coś przez siebie przefiltrować i zrobić po swojemu, to wychodzi mi dobrze. Nie radzę sobie, gdy mam do odegrania rolę z wyłożoną dokładną wizją z reżysera - powiedziała. Jak wyjaśniła, jej problemem jest fakt, że nie potrafi do końca się wpasować i dostosować. Nie zawsze też podejmuje właściwe decyzje.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dorota Osińska: moim guru jest Barbra Streisand

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2013 11:47
- Nie tylko pod względem śpiewania, ale przede wszystkim jeśli chodzi o osobowość. Porywa mnie w sposób absolutny również jako aktorka - mówiła w Jedynce Dorota Osińska, piosenkarka i aktorka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jacek Cygan: zamiast "Dumki na dwa serca" mogła być katastrofa

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2013 17:14
- Nagrywaliśmy tę piosenkę pod ogromną presją. Film "Ogniem i mieczem" był już gotowy, ale nie było do końca pewne czy reżyser Jerzy Hoffman zaakceptuje nasz utwór - mówił w Jedynce Jacek Cygan, bohater cyklu "Bez tajemnic".
rozwiń zwiń