X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wojciech Mazolewski o radości grania i swoim optymizmie

Ostatnia aktualizacja: 31.10.2015 01:55
- Wskakujemy na scenę, a euforia jest taka, że schodząc z niej wbijamy się w świat bogów i rzeczywistość znika. Robimy wszystko, a potem nikt nic nie pamięta - mówi lider Pink Freud, Wojciech Mazolewski.
Audio
  • Rozmowa z Wojciechem Mazolewskim o muzyce i koncertowaniu (W nocnym kinie/ Jedynka)
Wojciech Mazolewski
Wojciech MazolewskiFoto: Wojciech Dorosz

Wojciech Mazolewski przyznaje, że jego zespół, który wrócił z trasy po Ameryce Łacińskiej, jest w olimpijskiej formie i bardzo dobrych nastrojach. - Gdy robisz to, co kochasz i widzisz, że ludzie na całym świecie przychodzą w liczbie kilkunastu tysięcy na koncert i oklaskują twoją muzykę, choć jest ona bardzo różna od tej, którą znają, to wówczas serce rośnie. Jesteśmy kompletnie zbudowani na nowo z zespołem Pink Freud - opowiada muzyk.

Gitarzysta uważa się za niepoprawnego optymistę, który w każdej sytuacji jest w stanie znaleźć plusy. Jak dodaje, jest niezwykle zadowolony ze swojej pracy. - Wielu moich nawet bardzo utalentowanych kolegów wymiękło, nie wytrzymali tempa, ciśnienia, niestabilności i braku poczucia bezpieczeństwa, wynikającego z tego, że jesteś muzykiem. Ja mam silną konstytucję, czyli baterie, które dostałem, gdy się rodziłem - zdradza Wojciech Mazolewski.

W programie gość Tomasza Kina opowiadał o różnicach w koncertowaniu w Ameryce i Azji, mówił jak żyje się z jazzu oraz wyznał, za jaki cytat ceni Bruce’a Lee.

***

Tytuł audycji: W nocnym kinie

Prowadzi: Tomasz Kin

Gość: Wojciech Mazolewski (muzyk, gitarzysta basowy, kontrabasista jazzowy, jeden z twórców yassu, lider zespołów Pink Freud i Wojtek Mazolewski Quintet)

Data emisji: 30.10.2015

Godzina emisji: 23.14

sm/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Chemia", czyli o raku w zupełnie inny sposób

Ostatnia aktualizacja: 17.10.2015 01:56
- Film "Chemia" pokazuje uniwersalny język uczuć. Nie trzeba rozumieć wszystkich słów, by pokazywać go zagranicznej publiczności - mówi Bartosz Prokopowicz, operator filmowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Magnetyczna siła Krokus Jazz Festival

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2015 22:00
Co roku do Jeleniej Góry przybywają coraz lepsi artyści na Krokus Jazz Festival. - Jeszcze się nie zakończyła tegoroczna edycja, a wszyscy już się cieszą na kolejną - mówi dyrektor artystyczny festiwalu Andrzej Patlewicz.
rozwiń zwiń