X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Joanna Jeżewska lubi kryminały

Joanna Jeżewska czyta na radiowej Jedynce kryminał Jędrzeja Pasierskiego "Roztopy". Kolejnych odcinków lektury można posłuchać od poniedziałku do piątku koło godz. 11.40. - Ten tekst podoba mi się. Ja w ogóle lubię kryminały - opowiada. 
Aktorka Joanna Jeżewska
Aktorka Joanna JeżewskaFoto: Grzegorz Śledź/PR2
O Audycji
- Owszem, mam za sobą bardzo dużo literatury, którą trzeba było przeczytać, ale teraz mam wielką przyjemność w słuchaniu kryminałów. Gdy nagrywam takie audiobooki kryminalne to dla mnie podwójna przyjemność – mówi aktorka.

Co skłoniło Joannę Jeżewską do podjęcia studiów aktorskich? Dlaczego, jej zdaniem, reżyserzy są dziś bardzo leniwi? Jak wspomina swój debiut aktorski? Zapraszamy do wysłuchania całej audycji.  

***

Tytuł audycji: "Po drugiej stronie lustra" w cyklu "Twarzą w twarz"

Prowadzi: Anna Stempniak

Gość: Joanna Jeżewska (aktorka)

Data emisji: 28.01.2019

Godzina emisji: 23.07

abi

Playlista