"Damska torebka". Prowadzące odkrywają karty

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2016 13:52
- W tej audycji będzie rozmawiać nie tylko o nas, kobietach: o tym co nas fascynuje, irytuje, inspiruje i podnieca. Będzie też o mężczyznach - mówi Mira Jankowska, współprowadząca nową Jedynkową audycję "Damska torebka".
Audio
  • Prowadzące nową audycję w Jedynce odkrywają karty (Damska torebka/Jedynka)
Prowadzące nową audycję Damska torebka. Od lewej: Agata Puścikowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marta Januszewska, Mira Jankowska
Prowadzące nową audycję "Damska torebka". Od lewej: Agata Puścikowska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marta Januszewska, Mira JankowskaFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Oprócz Miry Jankowskiej gospodyniami programu są Marta Januszewska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Agata Puścikowska. Co tydzień, rotacyjnie, jedna z pań będzie pełniła rolę gospodyni/moderatorki dyskusji. W premierowej odsłonie audycji była to Mira Jankowska.

Pierwsze spotkanie ze słuchaczami prowadzące poświęciły na opowiedzenie o sobie. Jedno z pytań wywołanych przez Mirę Jankowską brzmiało "Za co siebie lubisz?". - Za to, że jak coś mi się nie podoba, to od razu o tym mówię. Za to, że jestem ogarniaczem chaosu. Lubię też to, że lgną do mnie ludzie - odpowiedziała Marta Januszewska. - Lubię w sobie to, że wolę mówić i pisać o innych niż o sobie - nieco wymijająco stwierdziła Agata Puścikowska. – Lubię siebie za to, że akceptuję to, jaka jestem. Za to że jestem mamą, żoną, aktorką. Za to, że dbam o siebie - brzmiała odpowiedź Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej.

Na koniec przyszła kolej na samą moderatorkę dyskusji. - Lubię siebie za całokształt, choć oczywiście są pewne wyjątki. Za to, że z wiekiem się zmieniam, dojrzewam jak wino. Za to, że ciągnie mnie do ludzi i chcę, aby byli oni szczęśliwi, by ich poczucie własnej wartości rosło, by robili to, co kochają i nie marnowali czasu - wyznała Mira Jankowska.

"A za czym u siebie nie przepadasz?" - brzmiało kolejne pytanie. Z audycji można również się dowiedzieć, co każda z pań nosi - a jakże - w torebce.

***

Tytuł audycji: "Damska torebka"

Prowadzą: Mira Jankowska, Marta Januszewska, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Agata Puścikowska

Data emisji: 13.02.2016

Godzina emisji: 11.11

pg/mm