X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kryzys to nie koniec. W zmianie kryje się szansa

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2016 20:00
Co jest fundamentem związku: idealne dopasowanie czy ciężka praca? O wzajemnej akceptacji i tworzeniu głębokiej więzi, a także sztuce kompromisu rozmawialiśmy w "Damskiej torebce".
Audio
  • Kryzys to nie koniec. W zmianie kryje się szansa (Damska torebka/Jedynka)
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay.com/domena publiczna

- Małżeństwo oznacza zrezygnowanie z części swego egoizmu i tworzenie czegoś wspólnie. Dziś wiele osób wchodzi jednak w związek z przekonaniem, że "każdy sobie rzepkę skrobie" - mówił Janusz Wardak, tata dziesięciorga dzieci. Wraz z Anną, z którą są w małżeństwie od 20 lat, opowiadali o trudnościach, jakie codziennie napotykają pary. 

Wraz z gośćmi rozmawialiśmy o tym, czy kryzys oznacza koniec, a także o przyczynach kryzysów w małżeństwie, związkach, rodzinie, zapobieganiu im i rozwiązywaniu. Jak zmieniły się sposoby wychodzenia z kryzysów? Czy wystarczająco dbamy o nasze relacje małżeńskie i dostrzegamy, w jakim stopniu wpływają one na dojrzewanie dzieci?

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której przyczyny kryzysów oraz rosnącej liczby rozwodów diagnozował Bogdan Janowski z Międzypokoleniowej Akademii Rozwoju. 

***

Tytuł audycji: Damska torebka

Prowadzą: Marta JanuszewskaMira JankowskaMałgorzata Ostrowska-Królikowska 

Goście: Anna i Janusz Wardakowie (liderzy Akademii Familijnej w Polsce), Bogdan Janowski (trener i mediator rodzinny, małżeński, współzałożyciel wraz z żoną Międzypokoleniowej Akademii Rozwoju)

Data emisji: 12.03.2016

Godzina emisji: 11.15

asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kryzys męskości? "Wyjątkowo widoczny w ojcostwie"

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2016 14:25
- Męskość to zdolność do odpowiedzialnego wchodzenia w nieznane. A tym jest decyzja o związku na dobre i na złe oraz posiadaniu dzieci - uważa Konrad Kruczkowski, autor bloga haloziemia.pl.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kobiety nie decydują się na kolejne dzieci, bo brak im wsparcia?

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2016 20:00
- Badania pokazują, że kobiety po urodzeniu pierwszego dziecka często doświadczają braku wsparcia. Jeśli mogą liczyć na pomoc, to raczej swoich rodziców czy teściów niż partnera – mówi dr Michał Polakowski z Fundacji ICRA.
rozwiń zwiń